panonski beli kunić

Pa ja sam ih prodavo po 250 din komad, stari su bili 35-36 dana kad je otisla vecina! Sad su mi jos ostala 4 komada od ovih, ostalo je otislo. Dolazi uskoro sledeca tura, al o tome predomisljam da sledecu turu necu prodavati male, nego ce ici na tov! No videcu jos, u svakom slucaju treba se snaci kako znas i umes...
 
Okotila mi se zenka danas popodne punih 12 komada sto je za prvorotku po meni odlicno,pa ovim putem sve pohvale idu coveku od koga sam je nabavio(da nepravim reklamu-prepoznace se sam).Izbacila je pored njih jos sest ostataka od necega-neznam sta je, to nikad nisam do sada video.Posteljica nije,a ne lice na plodove.Ako je neko imao slican slucaj neka se javi i objasni da znamo za ubuduce.
 
zabac je napisao(la):
Okotila mi se zenka danas popodne punih 12 komada sto je za prvorotku po meni odlicno,pa ovim putem sve pohvale idu coveku od koga sam je nabavio(da nepravim reklamu-prepoznace se sam).Izbacila je pored njih jos sest ostataka od necega-neznam sta je, to nikad nisam do sada video.Posteljica nije,a ne lice na plodove.Ako je neko imao slican slucaj neka se javi i objasni da znamo za ubuduce.
Cestitam,to su nezavrseni mali,jer nemalo puta ces se susresti i sa 18-19 kom okocenih,sta ces zapatio si lose maticno jato.Bice od tebe jos pravi kunicar. :D
 
Danas popodne se okotila jedna panonka nism hteo da je nerviram pa cu sutra da pogledam koliko ih ima u gnezdu.sad cekam da se joj dve okote danas ili sutra. Bice ih izgleda ko sase. Meso na stolu.
Post je spojen: [time]1274336729[/time]
_________________________________________________

Nocas se okotila u druga panonka fino zapakovala mlade, nisam teo da diram gnezdo. sad jos ova treca danas sutra i familija kompletna.
 
ja cekam danas...ali situacija do mojeg....jednu cekam danas ili sutra....ubacio joj sena da pravi gnezdo...zenka sve odradila super...danas cisto da proverim stanje a sena...nema!!pojela ili izbacila.....bezveze skroz.....
 
tomos rider je napisao(la):
ja cekam danas...ali situacija do mojeg....jednu cekam danas ili sutra....ubacio joj sena da pravi gnezdo...zenka sve odradila super...danas cisto da proverim stanje a sena...nema!!pojela ili izbacila.....bezveze skroz.....
Stavis joj piljevine... i nemas problema, to pojesti nece samo ce ona namestiti piljevinu u gnezdu kako njoj odgovara.
 
Gabesz20 je napisao(la):
tomos rider je napisao(la):
ja cekam danas...ali situacija do mojeg....jednu cekam danas ili sutra....ubacio joj sena da pravi gnezdo...zenka sve odradila super...danas cisto da proverim stanje a sena...nema!!pojela ili izbacila.....bezveze skroz.....
Stavis joj piljevine... i nemas problema, to pojesti nece samo ce ona namestiti piljevinu u gnezdu kako njoj odgovara.
nemora ona da pravi gnezdo do poslednjeg trenutka,tj do pred kocenja..
 
Prava stvar danas se okotila i treca panonka kao sto su i parene jedna za drugom. Bice nesto jos od mene, za stare dane. Danas jos priklo 5 panonki nijedna ispod 2kg. ocisceni bez glave. :D
 
svaka cast petao bice gozge :D i cestitam na prinovi i za one od juce :cao:
 
Sta ces kad se muzjak navadio pa posteno obavlja domaci zadatak. A i zenke nisu bas one koje nece da se podmetnu.
 
Evo 2 ture panonaca ove godine :ppozdrav:

sl381682800x600.jpg


sl381684800x600.jpg


sl381685800x600.jpg


sl381680800x600.jpg


sl381677800x600.jpg
 
Danas sam pregledao malo bolje gnezda i mogu da vam kazem da sam zadovoljan. Od tri zenke 26 kunica stim sto sam 3 komada ranije vuklonio iz kotilice jer su geknuli. Bilo bi ih 29 komada, sta ces super sam zadovoljan.
 
Nazad
Vrh