Pšenica 2014-2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kristal ja bi pre pluca proverio ko nema besne traktore ja sam se nagutao polena na njivi i povracao sam samo tako, 2 dana najgora u ovoj godini.:haha:
 
1zd7sw2.jpg

hladnjak posle prskanja psenice
 
Aca74 a miris onaj kada se ugreje traktor kao da si u gasnoj komori tako da ako bude viska novaca nesto modernije treba kupiti.
 
Danas dunuo 20 ha u Čenej.Išlo je Zamir 1lit./ha i Lambada 0.2 lit./ha...i neka folijarna prihrana boja kafe.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Hladnjak mi nije kao sa slike ali zato mrežica na haubi kao sunđer bio...Ingenio je bio u pitanju...:ppozdrav:
 
Ingenio
Slikano 21.3 kad sam razmisljao da li presejati


Slikano danas 21.5


Vidi se da je malo redje nego sto treba ali bar ce povratiti ulozeno ako nista drugo
 
Sve su to lose psenice sa vasih slika,evo moja najbolja psenica ove godine pa da se ucite kako pare trositi na gluposti:haha:E ovu godinu cu dobro zapamtiti,iz ovoga moze da se nauci nesto pametno,da u poljoprivredu netreba ulagati pare jer to su bacene pare.
Ostatak nesmem da postavim slike,sramota me:osmeh:a slike su od pre 20 dana,mozete misliti nasta to sad lici,sva se osusila iz nepoznatog razloga,jedino je ekstra gde sam omasio prskalicom.I poslednji hektar psenice me izdao:cool:
103wenm.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh