Pöttinger agrartechnik

E pa bio sam kod njega. Imao je Kuhn plug, plug je jako dobar bio ali je toliko isteran da su crtala skroz pojedena bila,takodje i ostali potrosni delovi su bili gotovi.
 
Gde nabavljate delove za pottinger plugove? Konkretno daske me interesuju.
Šta mislite ,vredili da se uloži u ovakav plug?
6f2775947a6076a518b99fcabd6ebd5b.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Ja mislim da će te daske koštati više nego plug. Da ne pričamo o tome što onda ide i daj nove plazeve, raonike...
 
Svojevremeno sam imao ideju da menjam na mom plugu posto su stavljene neke zamenske pa su htele da lepe (ispostavilo se da nije bilo do njih). Koliko se secam bila je neka ponuda 237e po komadu original Pottinger. E sad, ima i do tipa daske nisu sigurno sve ista cena ali ovo ti je neki okvir.
 
Cena mu je 1.000 evra koliko vidim u oglasu.Po slikama treba da mu se zamene svi potrošni delovi što bi izašlo na lepu cifru ali bi imao dobar plug pod uslovom da nije kriv, lomljen i varen.
 
Idem prvi dan da ga pogledam, sve preračunam, pa ako je ceo što se tiče osnovnih delova možda i pazarim. Bolje da ga ja sklopim kako treba nego da ga neko sređuje žnj delovima. Kakav otpor pružaju ovi pottinger plugovi?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Ja imam servo 2 plus,vec treca godina. Generalno nisam se namenjao nesto plugova, ali recimo vukao sam vogela sa onim w400 (mozda gresim za prvo slovo) otprilike, isto. Moj je hidro-vario pa lako menjam zahvat. U zavisnosti od uslova vucem kako gde negde 3x30 a negde i 3x40 sa YTO 904
 
Nazad
Vrh