OVNOLIKI KUNICI

Pozdrav svikma!
Eveme tujsam.Samo sam imao manjih problema sa samim sobom.
Brzi
kunici su ti super samo tako nastavi.
Ja sam svoj kunicarnik prekrio trskom i verujte da bolje trrmo izolacije nema.Leti ladovina a zimi ni voda nemrzne.
 
Pa vidi si da je prednja i straznja strana su otvorene to jest ima komarnike, sad je najlon radi zime.
Ljeti je tu jos i 2 ventilatora sa hladnjaka od auta.Ako svi planovi uspiju ovo ljeto bi trebalo biti i posljednje u ovom kunicnjaku.A plan je ogradit malo veci prostor i drzati ih u nekakvom polu divljem sistemu,to jes da se kote i idu pod zemlju kad hoce.
 
Pozdrav Gajo!
Danas kada ste vi otisli okotila se ona stara zenka (ona na kraju ispod patuljasti)spremala se kada ste bili i okotila 7 komada 5 belih i neces verovati 2 plava.
Genetika je cudo nepamtim kad sam zadnji put imao plave.
 
Brankojlo!!!
E bas mi je drago da je okotila pet belih jer znam koliko ih volis!
Nadam se da ce za jedno mesec dana da osvanu i lepe fotografije malih belih bandita na ovom forumu!
(prava retkost :D)

Pozdrav!
 
Pozdrav svim odgajivacima!
Evo malih lepotana:
e8obkm.jpg
2h6ra5f.jpg
2j32u50.jpg
34q7589.jpg
 
Pozdrav svim odgajivacima ovnolikih kunica!
Na ovom forumu sam nov...
Ranije sam drzao ovnolike 15 godina u cistoj rasi. Sad momentalno drzim panonce, ali hteo bi da se vratim ovoj rasi... A zna se zbog cega, jer je najbolja!!! :bravo: Zamolio bi Vas da mi posaljete vase brojeve telefona da kontaktiramo... Pzdrav...
 
Imam cetri panonske bele zecice i hocu da ih parim sa ovnolikim zecom pa me zanima na sta bito ispalo:haha:
 
@ Gunner_


Dok ne uparis i ne okote se neces znati. Probaj nista lose nemoze da se izrodi iz ove kombinacije.
 
Oke hvala :))))
Ovih dana treba da donesem zeca pa vam javljam za mesec dana sta ce biti :)))
 
@ Gunner

Bilo bi ti bolje da nades i muzjaka panonca pa da znas sa sigurnoscu sta ce ispasti.
 
Ma hocu malo da eksperimentisem...i onako mi je dosadno a panonca cu morati negde da kupim...a ovnolikog mi ima rodjak tako da mi je jednostavnije.... ::novac::
 
Guner isprobano imam mlade stare 3 meseca. Brankojlo i Peto su u pravu
fantasticno napreduju i za kotlic su savrseni. Slikacu ih sutra
pa cu staviti slike u mesane rase. Muzijak je bio panon a zenka ovnolika,
iako je bio manji lepo se snasao. ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh