Okupljanje za kraj 2016

Meni se sviđa ovaj predlog za Progar. Samo još termin da utvrdimo.
 
Gde ce da spavaju ovi sto su malo od dalje? :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma nije frka za mene, došao bi ja , nego se sekiram za GoranaG....... on se brine gde će da spava a išao bi na druženje....:haha::haha:
 
Dođe s kamionom, .poređa krevete u tovarni prostor kamiona, zategne ceradu, turimo unutra bubnjaru i nema zime....
 
Da da s kamionom.... pošto Goran ne vozi "komercijalu" to znači da bi na kraju druženja on samo uključio kipu:haha::haha: a mene i Bojčetića bi u povratku kući učio kako da raspoznajemo "pajsere" na putu..... :haha:
 
Pa to je vec poznat scenario...

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Eto lokacija je izabrana. Niko nije dao neki drugi predlog. A red je da bude u donjem sremu jedared ;)
Mozda i Galicije dodje ako mu se za promenu svidi lokacija.
Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Pošto smo rešili i smeštaj somborčana, onda je ovo idealna lokacija. Ja glasam ZA.
 
Goran ima tetku u Pećincima a to je blizu Progara.Može tamo na konak.
ova drzava je previše mala,sve se zna :haha:

- - - - - - - - - -

Pošto smo rešili i smeštaj somborčana, onda je ovo idealna lokacija. Ja glasam ZA.
ja se ne pridržavam pravopisa ali ima nas jos takvih na forumu :osmeh:

- - - - - - - - - -

Eto lokacija je izabrana. Niko nije dao neki drugi predlog. A red je da bude u donjem sremu jedared ;)
Mozda i Galicije dodje ako mu se za promenu svidi lokacija.
Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
glasam za restoran kod kuma u N.S. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Da da s kamionom.... pošto Goran ne vozi "komercijalu" to znači da bi na kraju druženja on samo uključio kipu:haha::haha: a mene i Bojčetića bi u povratku kući učio kako da raspoznajemo "pajsere" na putu..... :haha:
zar nisam bio u pravu,upalis dugačka svetla i skidas ih samo ako vidiš plavu rotaciju?
 
Nazad
Vrh