Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

dejane Mislis na dame sa pirsingom i zastita na radu
 
opet kazem svako udruzivanje podrzavam na svaki moguci nacin,al udruzivanje na nivou srbije je ozbiljna svar,mi nemozemo ni na nivou regiona,sto je i sto bi trebalo da bude nas prvi cilj,mislite i radite na tome,mi vec uveliko smo poceli,Sika je povuko nogu,e kad imamo regione onda ce mo lako na nivou Srbije da se skupe predstavnici,do tad nema nista,osim ovog foruma i i moje maste o tome,e sad posto sam otiso u off nek stave post de mu je mesto,al kad neko pomene udruzivanje nemogu da se uzdrzim
 
Ma šta se razmišljate štačete i kako. Mailovci su sa foruma a biće na sajmu. Samo da se naoružamo dobrom jagnjetinom. Prošle godine beše rasprava ovo valja ovo je bolje itd. E da ne tražim ko je sve učestvovao pa da imenujem vi lepo po jedno pečeno na sajam.
 
Bem ti avatar Dejane kad god se ukljucis ovaj W me strecne,Sigurno je kepec cim si ga ovako slikao:osmeh:
Ma vikend sigurno odgovara vise zaposlenima,ne moze svima odgovarati niti mogu svi doci,poenta je da se sto vise ljudi skupi u jednom danu.Sad ovo klopa pice vise manje ,jagnje ce stici,bitno je da se druzimo i upoznamo,ima medj nama ljudi iz svakakvih bransi i poslova,ko zna sta ce kome zatrebati u zivotu.Laka vam noc drustvo
 
Posto ja dolazim busom,a da gradjen nisam da potegnem teret,ja nosim WISKI,samo recite koju marku volite,da znam,da ne donesem neki Šnj!:)Au,Mirkane taj sa avatara bio sa 6 meseci preko 100kg,a i danas mu godisnjica,otisao na vecne pasnjake!;-(
 
Deki u autobusu ne sedimo zajedno da viski ne bih nestao, pa kasnije da bude otkud moja flasa od viskija kod tebe prazna:haha:
Deki sta ti ne pijes da ja ponesem da ne bih nestalo u busu :)
 
ja cu da donesem sljivovicu ranku od petnestak godina,jos sam bio decko kad je pokojni deda peko niste pili tako nesto,dejo taj viski niko da ti pipne nece:ppozdrav:,a ovo sto sam ja peko,i vocnjake podizao to ce probate kad bude sajam u kragujevcu pa dodjete u goste,lepo bi bilo i da neko izlaze i malo osvezi i nas sajam novim grlima
 
Soumi,tebra,nemoj da mi rusis koncepciju,sljivovicu piju samo owi sto gaje Sjenicku i pramenku,a owi sto vole strane rase,ti vole i strana pica!:):)

---------- Poruka napisana u 23:29 ---------- Prethodna poruka je at 23:28 ----------

Bato ja cu u sarage a ti iza vozaca i resen problem!:)
 
Soumi,ti tu twoju,ja viskic kad se ekipa opusti,ima da uskoce u neki box i da nekom raspare kolekciju jagnjadi,ima da se vrti na licu mesta,wruce da bude!:)

---------- Poruka napisana u 23:46 ---------- Prethodna poruka je at 23:44 ----------

E da,uz Viskic morate i zaloziti malo nesto slano,ponecu i prsute i cackalice!:)
 
Ma cackalice su tu samo da stoje u uglu usta,da vide ribe kakve smo BAJE,posto nece biti plasticnih kasicisa od espresa!:):)

---------- Poruka napisana u 10:48 ---------- Prethodna poruka je at 10:37 ----------

Znaci,na grubo,gledano mogu kad god:Mirkan,Rajkan,Bato,Zema,Sava,Soumi,SikaRomanovac,Vesko i ja!E sad cekamo Miladina,Zemuna,Entuzijastu i druge koji su za akciju!
 
Ma ima da uzmem dan odmora nije vazno,nego ipak mislim da je opustrenije vikend,Samo vi odaberite dan i to je to
 
Nazad
Vrh