Okupljanje forumasa juzno od Save i Dunava

To je sve super,samo da se zakaze sto pored prozora da gledamo Jagodinu...

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Bas ste se raspisali kad ceo dan nisam usao na net. Racunajte i na mene. I ako nesto treba oko oranizacije...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi ako vam je frka da organizujete skup,ja mogu da sve to sredim samo da se napravi spisak i da se to zakaže prvog radnog dana..da ne bude posle prc od stolova i mesta..

Послато са Tab2A7-10F
 
Pa dobro i 15ak ljudi je ok. Znam iz iskustva da nema sanse da upoznas 50ak ljudi za jedno vece niti da popricas sa svima. Ako dodjes kao novajlija, to zavisi od mesta gde si seo. U Somboru su se bar 30% ljudi vec znali i onda je sve lakse i skroz je druga prica kad nekog ponovo sretnes nego kada ga prvi put vidis.
 
Ja bih došao rado ali imao sam neku manju operaciju i za petak mi zakazali skidanje konaca. Ako izvrdam nesto ranije ili da odlozim javiću se u četvrtak. Mada imam problema sa zubima slabije jedem ali tečnost moze neograničeno
 
U utorak idem samo da dogovorim detalje,racunam da odo ovih sto su se do sad prijavili niko nje odustao,ako ima jos neko nov,dobro dosao:ppozdrav:
 
Hteo sam doći i upoznati forumaše ali sledeca nedelja na vodi Vladika vrši pričest tako da ne mogu to propustiti. Lep provod vam želim i nadam se da će mo se videti narednih godina
 
Ja bih došao rado ali imao sam neku manju operaciju i za petak mi zakazali skidanje konaca. Ako izvrdam nesto ranije ili da odlozim javiću se u četvrtak. Mada imam problema sa zubima slabije jedem ali tečnost moze neograničeno

Citao sam ovde na forumu da je 558 glavna tema na dosadasnjim suretima, tako da se uklapaj kako znas :)
 
Nazad
Vrh