Okupljanje forumaša, Stubal, sedmog marta, prezentacija AS hibrida.

Sve pohvale ZK kao organizatoru.
Bila je prezentacija AS hibrida,uz zaista bogatu bazu podataka koja je reprezentovana.Zatim je Jelena iz Komercijalne banke prezentovala ponudu banke za poljoprivrednike.U odnosu na ostale banke,korektna ponuda.
I na kraju degustacija (citaj prezderavanje) prasetine,uz adekvatne priloge,u vidu Rozea i hladnog rogonju.
Sa danasnje tacke gledista,nije valjalo i mora da se ponovi ::namigivanje::.Slike stizu cim mi Jelena posalje na mail.
Jos jednom ZK ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Nikola.KV je napisao(la):
Sve pohvale ZK kao organizatoru.
Bila je prezentacija AS hibrida,uz zaista bogatu bazu podataka koja je reprezentovana.Zatim je Jelena iz Komercijalne banke prezentovala ponudu banke za poljoprivrednike.U odnosu na ostale banke,korektna ponuda.
I na kraju degustacija (citaj prezderavanje) prasetine,uz adekvatne priloge,u vidu Rozea i hladnog rogonju.
Sa danasnje tacke gledista,nije valjalo i mora da se ponovi ::namigivanje::.Slike stizu cim mi Jelena posalje na mail.
Jos jednom ZK ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Potpisujem, stvarno nema sta da se zameri...svaka cast ZK. pozdrav i za ostale kolege sto su bili prisutni :ppozdrav:
 
I ja sam za.da se ponovi obavezno,organizatora pozdravljam i ne menjamo ga tek je dosao na tu funkciju. Pozdrav za sve koji su bili i one sto su bili spreceni.
 
Evo fotki sa druzenja:
ri7xba.jpg

Drasko,Milan Pljakic,ZK,Milanche,moja malenkost
10i5cm1.jpg
 
Nazad
Vrh