Okupljanje forumaša 05.09.2010. na izletištu Letenka.

eh............da nemam obaveza vrlo rado,organizovacemo na zimu skijanje na fruskoj gori,tada imam vremena
 
Sad dosao kuci,nisam za drugo nego da legnem u krevet i kuckam ovako na prazno...prebacivanje slika sa fona na komp...visa nervna delatnost za mene...

Pozdravljam SVE clanove koji su nam se danas pridruzili bar na kratko i posebno pohvaljujem clana Zcurcic,mi koji smo bili tamo znamo o cemu se radi. :ppozdrav:
 
kad si pre stigo kuci. ja tek sad doso. svratio malo do rodica da kupim par potrebstina za domacinstvo.
 
Evo stigli i mi,banacani!!Sve je bilo OK!Pozdrav svima.Spremam se za novi banket.Drug mi se "izgleda"zeni u 39 oj! :D :D
 
danger je napisao(la):
iiiiiiiiiiiiii.......... to je sve :sta:,ja taman resio da dodjem a vi pakujete,jel NA pravio nereda
Jel sam ja presao tolike kilometre da bi neko rekao:"Iiii.....to je sve?"
Pa,brate,ovo je bio praznik za forum!A ti da si hteo dosao bi..... :zli:
Budi miran,bar veceras! :cao: :cao:
 
Što bi rekao K.R Pricelles :D
Danas je bilo nezaboravno na Letenki ko nije došao ne zna šta je propustio jednom rečju NEPROCENJIVO.Šurak samo spominje Farmer Boba ne znam šta su radili jedan drugom u kolima ali ima tu nečega :haha:
 
Matić je napisao(la):
Što bi rekao K.R Pricelles :D
Danas je bilo nezaboravno na Letenki ko nije došao ne zna šta je propustio jednom rečju NEPROCENJIVO.Šurak samo spominje Farmer Boba ne znam šta su radili jedan drugom u kolima ali ima tu nečega :haha:
Mrs..... :haha: :haha: dacu ja tebi.Surak je :D :D simpatizer pravih stvari.(vilijamovka sa Bisernog ostrva)!
Ma,sve je to dobro.Jednom recju....nezaboravna nedelja.Daj,Boze,takvih nedelja sto vise svima u zivotu! ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
15s367m.jpg


anoq2x.jpg


161xc1y.jpg


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uKKWhOx8K78[/youtube]
Post je spojen: [time]1283711143[/time]
_________________________________________________
Matić je napisao(la):
Što bi rekao K.R Pricelles :D
Danas je bilo nezaboravno na Letenki ko nije došao ne zna šta je propustio jednom rečju NEPROCENJIVO.Šurak samo spominje Farmer Boba ne znam šta su radili jedan drugom u kolima ali ima tu nečega :haha:
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

slike polako prepričavaju okupljanje :D
 
Ne znam ali šurak se oduševio svima vama a i ja takođe jer smo se baš pošteno zajebavali.Što se mene tiče može opet neko okupljanje.
 
2j2gsy9.jpg


r9l62w.jpg


2m7cf2t.jpg


9ga636.jpg



Post je spojen: [time]1283711833[/time]
_________________________________________________
21n1ce8.jpg


evo dokaza da je bilo i ženskog sveta :haha: :haha: :haha:
 
Pa jeste on nam je bio glavna kuvarica.Ima još brdo slika ali tek sutra ubacujem ovde da vidite celu ekipu koja je bila na izletu.Ošopali smo čak i čuvara :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh