Okupljanje 22.12.2023.

Jedan moj rođa voli kafanu,voli piće,baš jako voli,toliko da mu je jednom prilikom neki konobar rekao "e ovakvog nerasta još nisam služio"...tako da imate još lufta dok konobari ne krenu da beže,posle flaše pelinkovca,gajbe piva i boce ferija za sudove...
Мислим да је ипак бежaо јер је пиће а и храна били урачунати у котизацију,па да не иду у минус. Да се пиће плаћало редовно чистио би он рамена руком не брини :haha:
 
Poslednja izmena:
Jel neko spustio u dzep konobaru za kafu ? 😁
Kao u svatove kad odes sve je placeno,ali dok ne podnazes slabije vidi kad ga zoves.
To je mac sa dve ostrice.. Jesenas kod suraka na svadbi dam ja crvenu konobaru koji nam je sipao pice, jurio me posle po sali gde god me vidi.. Ne moze ni da saceka da popijem do kraja eto ga pravi nov namestaj, rekoh bezi covece treba i sutra da dodjem.. 😂
 
U Zrenjaninu smo za iste ove vase novce imali kafu i jedno pice, a nama zderama kada se otvorila kaverna mozete misliti kako nam istresli dzepove! Tako da budite zadovoljni sa ovim sto ste dobili 🍻
 
Nije niko ni pio realno bili smo umereni niko pijan, hrane nije falilo...moglo je i 5e dole da sam ranije znao da ce biti preko 30 a bilo ravno 31.
 
Nazad
Vrh