Okupljanje članova Poljoinfo na Kosmaju 28. avgusta - Velika Gospojina

Šef parade ( al na svu sreću ne parade ponosa ) gosn levak neka pravi spisak zainteresovanih. Valjda ćemo se skupiti u dovoljnom broju da satremo prase i jagnje.
Stavljaj i mene na spisak.
 
Dolazim sa tri klinca i jednom odraslom osobom! Naci ce se nesto u gepeku za pice. Oce neko da umesi lebac?
 
Ako uspim da registrujem auto, pišite i mene i suprugu. Nadam se da ću u ovih nekoliko dana da nekog izvaćarim za 200 evrića, kako bi obesio nove table i uhvatio prtinu ka Kosmaju.
 
ekipa se polako ravi dolazi i clan mmb iz valjeva okupljanje kod sportskih terena izmedju 9 i deset none donosi prase rale ga kupi usput a ja donosim jagnje po dogovoru francuz ce doci sa mnom cika maestro stize redovnom avionskom linijom direktno na kosmaj karalic je tu a vi ostali sa te strane mozete i biciklima vama je blizu
 
Kakav Predsedavajući Gospojinskog piknika?!?!?!

ekipa se polako ravi dolazi i clan mmb iz valjeva okupljanje kod sportskih terena izmedju 9 i deset none donosi prase rale ga kupi usput a ja donosim jagnje po dogovoru francuz ce doci sa mnom cika maestro stize redovnom avionskom linijom direktno na kosmaj karalic je tu a vi ostali sa te strane mozete i biciklima vama je blizu

Ljudi, pa jel vi vidite kako se to radi, ovo je neverovatno nema "trte mrte" samo "kratko i jebitačno", kakav organizator, a tamo neki mene predlagali, pa stvarno bi se obrukao!

Znao sam da je dobar potkivač konja, štrojač muva, sada vidim i sa belegijom dela (zaboravih da popravlja i balirke, ali to ovde ne sme da se pominje - zabranjeno reklmiranje!!), ali da je ovakav organizator, e to već prevazilazi moja očekivanja .....

"Slećem" pre 10.00 bez razmišljanja, jer to treba videti i doživeti!
:osmeh:, :haha:, :cool:

:ppozdrav:
 
Samo se vi salite...di ide prase isem i ja....mozda ce i porodica tirnanic da ide...sve zavisi od gazde cmane...zena radi u medino...mozda rade u nedelju...ako radi rale svraca po prase tj mene...ako neradimene nosimoja zena...
 
Nazad
Vrh