Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

Pa jel to njima palo s neba? :udri: :udri:
Do sada sam kupio nekoliko litara,pa ajde daj mi dzabe... :zli: idem sad iznerviran da popijem jednu i da rucam.Zovu me.... u zdravlje. :zli: :cao:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Pa jel to njima palo s neba? :udri: :udri:
Do sada sam kupio nekoliko litara,pa ajde daj mi dzabe... :zli: idem sad iznerviran da popijem jednu i da rucam.Zovu me.... u zdravlje. :zli: :cao:
ne nisam ja zbog toga rekao,nego kako si ti izvadio 500 din. i platio!
:haha: :haha:
a i dalje mi je neverovatno!
:haha:
 
@Paorpaor

Nema veze šta je u "procesu", ali ako ti ne dođeš, onda neće okupljanje forumaša biti "ono pravo". ::namigivanje::
 
Pa ja dolazim, valjda se podrazumeva. Pitam da li je taj 18. tacan datum ili ce kojim slucajem nesto biti promenjeno jerbo mogu planirati :cao:
 
Datum je tačan, i tu nema menjanja.
Parkinga ima dovoljno, to sam juče proverio sa Radivojem.
Tačno mesto gde se sve može parkirati i gde se možemo sresti će biti objavljeno za dan-dva.

Mada, kad su bili dani Grožđenbala gužva je bila ogromna, posebno veče kad je Vlada Georgijev imao koncert, pa ipak nije bilo problem naći parking, tako da verujem da to ni sada neće biti problem.
 
Ljudi volim takva druzenja i podrzavam ali cu jos Potvrditi moj dolazak dan dva ranije.
zavisi od situacije
 
ja se nadam da cu doci, videcu sa uvazenim clanovima iz zapadnog srema, pa da se pokupimo i dodjemo. :cao:
 
Dragi forumaši,

Sektor za ruralni razvoj je smešten u zgradi Opštine Sremski Karlovci (Magistrat) i u toj zgradi je vec pomenuta sala u kojoj ce se odrzati okupljanje i druzenje clanova foruma. Sala je kapaciteta oko 100 mesta.
Parking mesta postoje kod patrijarsijskog dvora (iz pravca NS na jedinom semaforu desno i dolazite do parkinga a drugi parking postoji iza Bogoslovije, tacnije kada dolazite iz pravca NS pre semafora sa desne strane.
Oba parkinga su obelezena i parking se placa, moze i SMS.
Zgrada opstine (Magistrat) je u centru Karlovaca, zuta zgrada naspram cuvene gimnazije...kad udjete na amfort kapiju nadalje ce biti obelezeno gde treba da idete a i portir ce vas uputiti (sala je na I spratu)
Ja predlazem da okupljanje pocne 09.30-10.00h da bi program poceli u 10h.
Predavaci: Nikola Skrbic i Bogdan Garalejic iz PSS Tamis-Pancevo, Mita Filipov alias Deda Lala
Ako smatrate da bi trebalo, mi smo spremni i voljni da odrzimo prezentaciju o Nacionalnom Programu ruralnog razvoja 2011-2013.

Pozdrav svima do sledecih tehnickih detalja
 
Ako smatrate da bi trebalo, mi smo spremni i voljni da odrzimo prezentaciju o Nacionalnom Programu ruralnog razvoja 2011-2013.


Pa po meni ovaj predlog nije loš jer bih trebali da upoznamo program i po njemu da planiramo vođenje gazdinstva u pomenutom periodu. :cao:
 
Jel ima neko da ide iz mog pravca da me usput pokupi? Nemam prevoz....
 
Veliki pozdrav za "reinkarniranog" postovanog clana Nadlackog. Sve sto ima da se cuje valja ispricati, a imace i ko da slusa :cao:
 
Nazad
Vrh