Okupljanje članova foruma u Smederevskoj Palanci 15. u mesecu

Pa na ovoj vrućini baš treba da ohlade brdo pića. I sutra će biti vruće a prevelika šetnja po suncu nije najzdravija pa bi je trebalo prekratiti sa jednim :ppozdrav:. Jedino se trebamo dogovoriti o lokaciji pošto se kolega Levak prošlog meseca žalio na uslugu. Što se vremena tiča najbolje je kao prošli put izmedju 11 i 12 sati.
 
Sutra planiram neke kupovine po vasaru a posto sam se ovih dana dooobro nakupio sunceve svetlosti, ici cu ranije ujutro po hladovini ako je bude. U 11h sam u brvnari.
 
sutra opet bez mene, moram da doteram 300 bala stoje ima skoro nedelju dana u njivi, nisam stigao od zetve i krecem sa baliranjem slame nakon toga
ako Bog da iduceg 15og ce da padne i neka kupovina
 
Potrudi cu se da stignem jer sutra ujutru treba da odem do Svilajnaca da upisem cerku u internat posto su je primili u skolu a nisam imao svu potrebnu dokumentaciju pa sutra da im donesem,,,ako zzavrsim dolazim na ladno pivce,,,,vidimo se prijatelji..
Cika jovo kazi bolje da neda zena:haha::haha::osmeh:
 
Meni je u nedelju rodjendan (35ti :osmeh:) a u ponedeljak častim klopu u brvnari pa se vidimo naravno. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh