Okupljane forumasa na Novosadskom sajmu od 13 do 19 maja.

Idem tek u sredu na sajam,ne znam sta je na zmaju izlozeno.Koliko se secam tu je Agrorid sve e sta su oni izlozili,na to sam mislio?ne verujem da je prazno.
Daj br tel. idem i ja u sredu :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Takodje nikad vise nedeljom, posto nisam mogao od guzve gledati traktore uglavnom sam gledao snase, a bilo ih puno.
 
Verovatno cu propustiti sajam ove godine, a hteo sam da pogledam poluteske drljace i neke stvari za stoku.
 
Idem u sredu s kolegama iz zadruge. Nisam nikad bio, imate li neko mesto za preporučit gde se jede kvalitetna jagnjetina po pristupačnoj ceni...mislim hrana i piće.
 
Dobra kod travice,ali ima sad pecenjara u ulici istoj gde je i sajam,preko puta medicinskog fakulteta. Mislim da se zove Knin.

- - - - - - - - - -

Restoran Knin-Hajduk Veljkova 11
 
Bio na sajmu....Isli autobusom( organizovan prevoz)...Nebi me sa puskom vise natjerali...Dug put,vrucina,cijene katastrofa pocevsi od janjeine,pica,dijelova...
kupili neke dijelove za presu...lezaj kosta 25 evra...Narod samo hoda...e...kupio sam kapu u nekoj normalnoj cijeni..1 evro,nozevi DIkovi po 10 evra
 
Ja bio danas,dobio besplatno karte od neke firme pa ko velim da iskoristim,išao najviše zbog prskalice da trgujem,po meni, poseta ništa posebno,mehanizacije i delova je bilo ali čini mi se manje nego protekli godina.Cene uglavnom tajkunske.Sve u svemu ništa posebno.
 
Nazad
Vrh