Okupljane forumasa na Novosadskom sajmu od 13 do 19 maja.

Ja sam bio danas stigao na Sajmu oko pola 2 i do pola 7 bio nije bilo nesto preterano ali mislim da je u prepodne bilo malo guzve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio i ja danas na sajmu.Sta se moze reci.Klasika,kao i predhodnih godina.Ali,ja i ne ocekujem nesto mnogo drugacije.Ima svega kao i pre(nazalost osim IMT i IMR,Zmaja odavno vec nema),samo mi se cini da je manje mehanizacije prodato u odnosu na ranije godine. Razlozi za to su verovatno sve losije stanje u poljoprivredi,a i cene cini mi se da su otisle malo gore.
 
ff94405361ab0cb26e3a3a0f2099723f.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Jel ovo sastanak mladih poljoprivrednika , Gorane neznam koliko godina imaš ali ova dvojicu baš mladoliki , e ne znam jel se i slike šalju tamo na konkurs ,ako se šalju izgubićete bodove, vi treba da budete neki predsednici ili tako nešto to vam priliči a nikako mladi poljoprivrednici Srbije !?:osmeh:
 
Ti si pa merodavan ::000::
Šalim se....niko nije savršen, ali treba da vam imponuje da mi izgledate kao važne ličnosti a ne kao balavci , e da i nemate kose i to vam ide u prilog tome što pišem , i znaš većina ljudi koji oćelave su bogati ljudi, lepo vam govorim nisti vi za mlade, vi ste profi- spoj iskustva i znanja , valjda će te setiti mene kad postanete budže!?:osmeh:
 
Opet ste neozbiljni , valjda ću i ja jednog dana oćelaviti.....evo već uveliko radim na tome, a valjda ćete malo i pomoći iako nismo kumovi...:ppozdrav:
 
Ti si izrazio želju da budeš ćelav...:ppozdrav:A materijalno nema niko s tobom nikakve tačke dodira da bi te ošišao...aj zdravo...de nekvarimo više ovu lepu temu...:ppozdrav:
 
Nabavio sam propusnicu, pa sam po nekoliko puta izlazio i vraćao se na sajam. Nadam se da će se potruditi malo više da za narednu godinu obezbede bolje uslove za izlagače. Valjalo bi da se pojavi malo i novih firmi.
 
Nazad
Vrh