Objekti za smeštaj mehanizacije

Jedan se zove Predrag,a drugi ne znam,uglavnom taj sto je glavni ne zna da vari i doneli su mi ceo hangar od 200m2 na putnickom autu,dolazili su jedno 15 puta kao da smo udaljeni 5km a ne 150. I na kraju kad sam iskipovao psenicu,padne prvi pljusak i sve mi prokisne i morao sam da zovem Djurija da mi uradi slemenjak,jer gospoda su pocela da lazu i odlazu,tako da sam digao ruke od njih i zavrsio sa njima. Sto bi rekli 3puta sam poslovao sa njima (prvi put,zadnji put i nikad vise)

- - - - - - - - - -



Meni su radili 27e/m2 njihovo je i kopanje rupa i nalivanje stopa

27 evra po kvm sa krovom mislim limom?
 
Da sve komplet

- - - - - - - - - -

Ima Maxo Djuri sad sve,radio je hangare i od 500m2

Znam da radi, i sta radi radi jakoo pedantno i korektno.Kod mene je radio dosta bas dolazikod mene barem 1 mesecno, on mi napravio i adaptaciju za suncokret,stvarno jako lepo radi nema sta a i jako je zauzet.

Ja kad sam ga pitao nije imao i to sam ga pitao u maj mesec,radio je kod nekog lika u strazi hangar i ja ga pitao za dizalicu rekao mi je da nema pa posle nisam ga ni pitao vise,a inace ova moja supa nije nesto velika oko 350kvadrata.

- - - - - - - - - -

Uzmi Gagija iz Pavlisa,meni je radio na hamgaru

Ma on mi i radi,vec sam mu plartio odavno,ustvari gagi radi u dil sa ISOM, gde ovaj radi konstrukciju u tu cenu idu i oluke sve zavisi kako se dogovara.
 
35aqa29.jpg

2uek08k.jpg

300rvjk.jpg

2llg77n.jpg
 
Nisu sve masine...prikolica malo strci..:)
A jbg neko prvo kupi masine pa nema gde da ih parkira,neko napravi šupu pa zvrji prazna...a šupa bogu hvala nikad dosta..
 
Prikolica trenutno treba svaki cas pa da se ne bi otkacinjala stalno ne fali joj nista da malo strci :p. Kada udari sneg ima mesta jos za nju i to je to, sve popunjeno :D
 
Započeto u martu, pokriveno u oktobru. Postavljao sam neke slike betonskih radova, ali se više ne mogu videti.
Objekat je u osnovi 20.5x15 metara. Visina donjeg dela 4.5 m, gornjeg 3.6 m. Sa čeone strane krov prepušten 2.5 metra.
Na proleće nastavak radova, oko objekta skidanje zemlje i nasipanje rizlom, struja, malterisanje i klizna vrata na donjem delu objekta do silosa.

















 
Nazad
Vrh