Objekti-stale za smestaj bikova

Ne pise da je nova 900e mi je malo.
to je ta cena mogu vam napisati broj tel, vage su bazdarene i daju garanciju na tacnost merenja od dve godine, nakon tog perioda mogu ponovo da je bazdare i produze garanciju, mada na privatnim farmama gde se obavi mali broj merenja bazdarenje moze da se radi i redje, jos da kazem da se firma nalazi u Cupriji.
 
Nije to uopste malo ,te vage su dok su bile marke cenjene 1dm po kilogramu mere.
Kad je DM promenjen u evro cena im je bila 700e ,prosle godine na sajmu u N.S. su bile 800e.
 
Nije to uopste malo ,te vage su dok su bile marke cenjene 1dm po kilogramu mere.
Kad je DM promenjen u evro cena im je bila 700e ,prosle godine na sajmu u N.S. su bile 800e.

Upravu si standardne 2m pota 1m merenje do 1500kg su 750e, ova o kojoj sam ja pisao je 2,50m puta 1,20m i zbog toga je skuplja, hocu kada june naidje na nju da ima dovoljno mesta a ne kao na ove od dva metara uvek moraju da se guraju zadnje noge kako bi se zatvorila vrata na vagi.
 
imag0657.jpg
imag0651.jpg
Stigla vaga o kojoj sam pisao da cu je kupiti.
 
Lepo izgleda. Koliko je debeo zid cevi? Poceo sam i ja nesto da radim za bikove,da pocnem od nove godine i malo s njima,pa se dvoumim za cevi koje da uzmem.
 
Mi danas uselili bikove u novi objekat,inace ovo je senjak prepolovljen po visini,tu su pre bile ovce,kupljeno nesto cevi na otpadu,betoniranje,pojilice i to je to.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Brinuo sam jer imam 6 vezova u 5,1 metara,to mu dodje 85 cm po biku,ali sad sam isao i svi lepo leze,a sad su izmedju 400 i 500 kg,verujem da ce moci do kraja tova tu da budu.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kolik okostaju vezovi? Treba da pocnem posle praznika da radim stalu pa me interesuje koliko kostaju i gde mogu da ih nabavim.
 
Nazad
Vrh