Nikad ovako !

Ja vozim motor godinama sada imam jednog kavasakija ali upravu ste voznja kroz naseljeno mesto ovom brzinom
ugrozava bukvalno sve ucesnike u saobracaju.Po novom za Zakonu o saobracaju ovo ce se tretirati kao
nasilnicka voznja gde ce moci i oduzeti se vozilo a vozac u zatvor pod uslovom da nije bilo udesa,poginulih,povredjenih i materijalne stete u tom slucaju i kazna ce biti rigoroznija.
Traktoristi su posebna prica,jedan slucaj u maju ove godine krenuo sam na moto skup u Koceljevu,gde sam zatekao stravican udes izmedju motora koji se kretao iz pravca Valjeva pred ulazak u to mesto desna krivina iza koje je jedan lokalni mestanin pokusao da predje put traktorom,eplikog je decak je motorom udario u isti i poginuo,cici nista nije bilo.
 
ne znam,citao sam na jednom forumu o testovima auta pa su savetovali da taj plac obidjemo tj servis,al bih mu se ja .... nacestitao mile nove godine :haha:
 
Ovaj klip je za dva dana obisao sve forume na internetu... Stvarno je vrh :D "Gde si, kurvo?" ::svaka cast:: ::svaka cast:: Trazi decko onu stvarcicu sto je iz raja izasla
 
evo sta moze da se dogodi kad se u sred njive propadne i za majku te nemogu izvuci van.
mi smo jos te srece da nemamo ovakvu zemlju ili tkz zivo blato.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0I3HanCPMXg[/youtube]
 
2lk5jbo.jpg
 
jutros kad sam se vracao iz grada na pruzi se spusta rampa(sa druge strane pruge se panduri zavukli i cekaju ko ce proci kroz zatvorenu) taman pocela da se spusta kad neki baja u kombiju ispred mene po gasu da prodje iako je zvonila i treptala on po gasu da prodje i kad je video pandure on zakoci i u rikverc i nije mogao od stila jednog koji je bio ispred mene i rampa mu taman legla na soferku,rampa se iskrivila....strasna budala!!!
prelazi kad se ne sme,mogao da udari u stila atilo u mog zelenka...sreca njegova pa nije soferka pukla,al ga je pandur zaustavio kad se digla rampa...
dok smo cekali jedan "pametni" je dosao do rampe(obisao kolonu) i kad je video pandure okretao se u mestu dok nije zbrisao...
 
Nazad
Vrh