Nikad ovako !

Protiv gradna zastita ce proraditi Tek kada ljudi budu masovno osiguravali useve. Osiguranjima ne treba bolja reklama od ovoga da bi ubedili ljude na osigiranje. Tako je bilo i kod nas pre neku godinu. Grad pokosio useve, steta totalna, ni jedna raketa nije bila ispaljena. Naredne Godine kada su ljudi osigurali useve protiv gradne rakete su ispaljivali I kada treba I kada ne treba, samo da bi sprecili Grad po svaku cenu, a time I isplacivanje odatete od osiguranja. Svuda je ista prica.
 
Bogami, kod mene protivgradna zastita vec 4 godine u funkciji tj odkad je i postavljena. Niko ziv ne osigurava bilo kakav usjev a komsija po naredbi dejstvuje li dejstvuje.
Samo mu je 2014 godine zahvalilo raketa pa je jedna sita oluja malo osakatila kukurze sredinom avgusta.
 
Nas je i vucicev brat (namerno malo), kome stalno kradu indentitet pa ne bih voleo da i to poseduje, bez obzira koliko je "posteno zaradio" dosadasnju imovinu. Tako da skidam kapu Djokovicu. Nij prva licnost koja se ne bavi politikom a kupuje plantaze. Pored drugih tu je i glumac Nenad Jezdic. On poseduje nesto plantaza jabuke u okolini valjeva, kako me secanje sluzi.
 
Ako je iko zaradio pare na posten nacin to je Novak Djokovic i ako ce da kupuje zemlju ja bi voleo da kupi celu Srbiju sto kazu ako nista drugo bar je nas covek i neka on nama pozivi jos sto godini!I ne znam zasto ikome smeta to sto je kupio parce zemlje neka ga ceo zivot je decko proveo pod lupom celog sveta neka sada nadje bar neki odusak i komad mira u tom vocnjak!
 
Gledili smo već ovoga Sulja u Akciji....
Već su ga postavljali u ovoj Temi...
Postavio ga član landini, Post broj #10553 na 528 strani ove Teme...
Iskopaj nešto drugo...:ppozdrav:

Nisi pazio na času,sedi, jedan...
 
Poslednja izmena:
I sta sad prokomentarisati na ovaj kolegin referat kako sam ja preskocio post 10553 sa strane 528 od clana landini? Dosta si kratkog fitilja kolega, nevalja ti to za zivce... :osmeh:
 
Metnuo sam i ja smajlija na kraju, al' se ne vidi...
Pratim ovu Temu redovno, pa se radujem ako neko postavi neki interesantan snimak, nevezano za traktore...
Nemam baš vremena da tražim snimke po Sajtovima, nego čekam ovde, gotovanski...
U tom sam kontekstu pisao poruku, potpuno si me miss understood, koljega...:ppozdrav:
A da sam kratkog fitilja to priznajem, do skoro mi je bio potpis u tom stilu...
Mada ovde to nisam imao nameru da potvrdim...
Ne valjaju prazni džepovi, i kad tuku po leđima ili glavi ili gde već stignu, a živci, napustili me odavno, ima već par godina...
landini
Nisam mogao da verujem kakvih sve siledžija ima u korišćenju mašina,kada sam odgledao snimak, ova umesto da mu služi, ona mu robuje...
Dok se jedared ne pobuni pa mu uzvrati kakvim otkazom kočnica, prevrtanjem, ili nečim još gorim...
 
Poslednja izmena:
Uslikao danas u ataru.
3b9e20105ac746f7c987dee6c22f972c.jpg
 
Nazad
Vrh