Nikad ovako !

Moj drugar se 21.7. ove godine povredio na tifonu za navodnjavanje i ostao bez desne ruke do ramena, a leve do lakta. I dalje je u bolnici. Mnogo dobar čovek i radnik, sa svojim bratom je od nule počeo sa poljoprivredom. Kao deca od godinu i dve dana su ostali bez oca koji je poginuo na traktoru.
Auuu Bog te.Pa sta se desilo?
 
Kod nas je pre koju godinu jedan covek dok je cistio berac koji je zagusio ostao bez sake. A sto se tice kardana, pre je tata cim kupi kardan skidao zastitne plastike, ali ih je posle nekog vremena poucen tudjim iskustvima vratio. Kardan cim se izlazi iz traktora zbog banalne popravke na prikljucku obavezno gasiti kardan ili ceo traktor!

Juce inzenjer bezbednosti doneo hrpu papira u vezi bezbednosti na radu za rad sa kamionom- fekalnom cisternom. Sve objasnjeno sta i kako raditi, sta se sme, a sta nesme. Ali znate sta obicno bude sa tim knjigama i uputstvima- Sto ce mi to. Ma sta inzenjeri znaju. Knjige ili pojedu misi ili sluze za odlaganje vatre!
 
Ma kad povredis prst vidis koliko znaci a kamoli ruka. Užas. Ne treba žuriti, ima se vremena mada je sad kasno govoriti, makar za u buduće.
 
Nisam znao u koju temu da stavim ovu sliku,pa cu i ja da uzmem koju tabletu

2i9s74k.jpg
 
Nazad
Vrh