Nikad ovako !

covek nije znao nista gde je ostavio traktor sa dve prikolice pune soje celu noc je pesacio po ataru i nekako nasao put do kuce ali nazad po prikolice nikako jedva smo nasli gde su
 
normalno taman smo stigli kad se spustio pljusak jedno pola sata danas smo odneli tu soju izmereno 18 % vlage
 
Mene je prošle ili pretrošle godine uhvatio pljusak u vršidbi soje a nisam imao ponjavu za prikolicu. Kad sam stigao na silos mokar je bio samo sloj od nekih 5-10 cm a ispod je bilo suvo.
 
Najruzniji prizor koji sam video na putovanju :
p9040467.jpg
 
Koji majmun boge tvoj???!!! Kreten na kub?!!! **ebo ti budalu i onog ko ga pustio na vozackom ispitu!!!
 
E ovako mi idemo u EU, putari juče sređivali rupe na putu i ostavili ovako brdošce od iskopanog asfalta. Jbg žurili ljudi kući.
 
E ovako mi idemo u EU, putari juče sređivali rupe na putu i ostavili ovako brdošce od iskopanog asfalta. Jbg žurili ljudi kući.
Nije to ništa...kod nas su obradili rupe(uštemovali) očistili i više od mesec dana ostavili tako bez ikakvog znaka upozorenja,na deonici dugoj preko 2km
Strašno,lično sam video dva oštećena vozila,jednom je otišao karter motora a drugom obe leve gume...a ko zna koliko ih je bilo
 
Nazad
Vrh