Nikad ovako !

zlatko je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0zVM508zlt0&feature=related[/youtube]

malo je i sam kriv, trebo je lepo u najmanju brzinu i polako motor bi sam kocio, a ne noga na kocnicu cim je krenula prikolica da ga gura :nono:
 
Ovaj sto je dobio skije to je nista, kada je mene pogurao berac a nizbrdica dugacka 150 metara go.no se u meni zaledilo koliko sam se brzo spustio mislio sam da ce se berac raspasti kada je poceo skakati.U ovakvim slucajevima treba samo drzati pravac nikako kao ovaj dozvoliti da te ukosi.
 
zlatko je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0zVM508zlt0&feature=related[/youtube]
sa takvim teretom se Obaveno i na nizbrdici uključuje prednja vuča,baš upravo da se to nebi dogodilo i normalno odgovarajuća brzina bez kočenja ili u kombinaciji sa neblokirajućim kočenjem :ppozdrav:
 
ja malopre u stalu kad dva praseta leze mrtva...ja reko sta je sad koji klinac od jednom bili normalni...a juce stavio jedan siporeks blok unutra da dohvatim sijalicu da promenim,i zaboravio ga...kad pogleda oni pojeli pola onog bloka i svi dobili proliv a dva manja crkla... :udri: :udri: :udri:

naravucenije... NIKADA SIPOREKS BLOKOVE KOD PRASICA.... :zli: :zli: :zli:
 
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
zlatko je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0zVM508zlt0&feature=related[/youtube]
sa takvim teretom se Obaveno i na nizbrdici uključuje prednja vuča,baš upravo da se to nebi dogodilo i normalno odgovarajuća brzina bez kočenja ili u kombinaciji sa neblokirajućim kočenjem :ppozdrav:
Ne krivim ja njega .Da ste ikada vukli repu po klizavoj nizbrdici znali bi sta sve moze da se desi koliko god da ste pazili uvek nesto moze da se desi . a i taji sto vuce nije kuce od juce pa da nezna
 
pa ja jesam vukao pa zato i kažem.ovo je greška vozača.prikolica nije puna,a koliko je taj traktor težak.u takvim situacijama opet ponavljam Mora biti uključena prednja vuča što ovde očigledno nije :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Kad me vodis u atar da mi pokazes de kod nas ima takvih brda??
Ovde je najvece uzvisenje neka cuprija i nista vise.
e mikice moj kad budeš išao u šid na suvatovo(pitaj člana danger) i u bačince na "benu"pa da te ja onda pitam.još gore nego tu na slici-linku :ppozdrav:
 
da da upravu je savoris dodjite u nasu brdovitu zemlju pa da vidite kako guza sjece armaturu
 
savoris je napisao(la):
@ NA dodji kod mene ima govance u tebi da se smrzne kakvih brda imamo :haha:
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
Kog cu u Bosni,bolje ti dodji vamo pitom atar a suma jos uvek imamo,vozi kako hoces.
North ARMY je napisao(la):
Kad me vodis u atar da mi pokazes de kod nas ima takvih brda??
Ovde je najvece uzvisenje neka cuprija i nista vise.
e mikice moj kad budeš išao u šid na suvatovo(pitaj člana danger) i u bačince na "benu"pa da te ja onda pitam.još gore nego tu na slici-linku :ppozdrav:
Isao sam i ja u Berkasovo i u Bacincima imam njivu koji ne radim godinama...znam tamo nego sam mislio ovde kod nas,nisam znao da ste tamo radili.
 
@ NA uživaj u pogledu
ovaj što sjedi na haubi sam ja :ppozdrav: i tako smo cijeli dan izvlačili :D
[youtube]BszycyhV6RU[/youtube]
Post je spojen: [time]1275597493[/time]
_________________________________________________
a ovaj je legenda
[youtube]o5jxKQG9rk0&feature=related[/youtube]
 
Nazad
Vrh