Nikad ovako !

a3mfkm_th.jpg

Post je spojen: [time]четвртак, 22. април 2010. 07:13:12 MST[/time]
_________________________________________________
kasnije cu dopuniti
 
jpwxvl.jpg

2ibzw8z.jpg

ayrtae.jpg

Post je spojen: [time]1271950056[/time]
_________________________________________________
Jedva sam postavio slike. Nisam smeo da spustim traktor na nizbrdici zbog rose , pa sam odlucio da ga okrenem u njivi , Katastrofa
 
::lose:: ::lose:: Polako i ako si vec u njivi okretao trebao si sto veci krug da pravis ne jako puno da motas :nono: :nono:
Post je spojen: [time]1271918778[/time]
_________________________________________________
meeker je napisao(la):
Pogledati do kraja ili ne gledati?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PhIsgxMs4iQ[/youtube]
katastrofa ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: NIKAD OVAKO :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Post je spojen: [time]1271955228[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QfKsPqvwG-U&feature=related[/youtube] Nikad ovako :nono: :nono:
 
@ Rale 83

I uvek motaš na stranu gde je teret. Mada, i tako možeš prevrnuti prikolicu. Ja sam letos nosio neki šut na smetlište. I istovarimo pola prikolice pa smo onda hteli da otvorimo drugu stranicu i istovarimo i drugu polovinu da ne vučemo zemlju preko pola prikolice. Ali tada dođe neki čovek koji tamo radi i kaže da okrenemo prikolicu pa da drugu polovinu svučemo pored ove prve gomile. Nije vredelo da ga ubeđujem da će ult svakako to odmah odgurati i pošto smo žurili pokušam ja da se okrenem, al' pošto je bilo malo prostora iako sam milio prikolica se izvrnula, ali ne skroz već je legla na rudu. Onda nam nije preostalo ništa već da tu otvorimo stranicu i istovarimo zemlju. Čim je malo tereta spalo, prikolica se vratila na točkove ali stranica je već bila iskrivljena. I onda je došao ult i odgurao tu zemlju a to je mogao još lakše da uradi da sam zemlju istovario tamo gde sam počeo da je skidam. Rezultat svega je bila iskrivljena stranica a sve zbog toga što je neko pametovao.
 
@ dukej
Ovo je kiperka , nema gibnjeve , siroko stoji na sasiji. Traktor je izgubio snagu i dok sam ga presaltovo poceo da tone , par seceva i cisterne se pomerile na desnu stranu . Cak mi i neveruju da sam prevrnuo kiperku na tom mestu dok im ne pokazem slike.
 
Sledeci put stavi nesto oko cisterni kako nebi mogle da se pomeraju.Ja kod mene tako praktikujem pogotovo na metalnom patosu. :cao:
 
Navozili smo zemlju na kritična mjesta u voćnjaku i traktorista je naterao 549 i kipericu lijevom stranom u dolu, počeo kipat na lijevu stranu i op, ode prikolica na bok. Onda je kombinirka rješila problem.



Uploaded with ImageShack.us
 
Sinoć su dva drugara uletela u kanal sa 577 i prekolicom od freze, ona je bila pozadi,drug koji je bio u prikolici je iskočio na vreme a drugi koji je vozio je uleteo u kanal vozač je prošao sa posekotinom po stomaku a ovaj što je bio u prikolici je prošao bez povreda.
Nesreća se desila zato šo nije imao retrovizor i okreno se da pogleda dali ima neko iza njega a išao je brzo i kad je bio 4-5 m ispred kanala počeo je naglo da mota i zanelo ga je i ode sve u k...
Samo da napomenem da jeden drug ima 17 godina a drugi 15 godina.
napravljena šteta:puko hladnjak i rezervoar,šoferka,ulubljena kabina,i zgužvani blatobrani.
danas je sredjen hladnjak i stigla je nova ( polovna) školja(prednja maska tj nos,blatobrani,kabina sa svim staklima) i kabina i nos su od novog tipa 577.
:cao:
 
Nazad
Vrh