Nikad ovako !

2hnw47t.jpg

Post je spojen: [time]1260740831[/time]
_________________________________________________
Video sam kad je jednom mom prijtelju pukao diferencijal na belorusu i traktor se samo skljokao na zemlju, bio sam prisutan ali ovako nesto da se traktor predvoji na dva dela to nikad nisam video uzivo i nije mi jasno koja sila treba da bude da bi to pokidala... Ne razumem..
 

Post je spojen: [time]1260744495[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1260744648[/time]
_________________________________________________
 
moj motor posle saobracajke.Vasar,guzva a ja se zapricao sa drugom,onaj ispred mene naglo zakocio,kako je bilo i suvise kasno za kocenje pokusao sam da ga obidjem,ali bez uspeha...
posledica prelom butne kosti,inace se nisam ni ogrebao,drug ni flastera,sreca pa sam imao dobru kacigu i zakopcanu.
Prilikom sudara noga se zaglavila izmedju auta i motora a ja preleteo preko vizira.
f59001.jpg

mh5cfn.jpg

nnw7m9.jpg

eqczgn.jpg

sxk6yp.jpg
 
Ovo je slikano ove godine a nesreca se dogodila na putu Kv-Kg mi smo se tada bas vracali sa auto -trka, inace autobus je ubio traktor a koje kriv ne znam tacno, predpostavljam da je traktorista kriv posto je autobus pobegao skroz desno.....
 
bogte mazo,pa jel su ti torpedi kod vas najbrzi traktori,vi koje lupate ili ne,al' torpeda ne zalite!
 
Ja sam video Loznicu prikolicu, puna repe u jendeku pored puta, a uzrok je bio polomljen klin u poteznici prednje prikolice pa je zadnja nastavila put samostalno, sva sreca u jendek sa desne strane puta.. Jedino mi nije jasno zasto kocnica nije radila....
 
TOYOTA je napisao(la):
Strasno je videti ovakve prizore.
Najveci uzrok ovakvih nezgoda je pijanstvo ili nemar vozaca i slaba kontrola vozaca traktora.
moras se sloziti i tehnicka neispravnost. dotrajalost...
 
Nazad
Vrh