New Holland

Pa ne znam ali 3 puna bunkera ali skroz do vrha je 2 zmajevke. Ali sredina one cerade je podignuta nekih 20 cm od fabričkih nosača.
 
A kakva mu je ono klapna ispod slamotresa vidi se na drugom snimku?Sve slamu na naviljke izbaca?I onaj prvi bez kabine je dobar taj izgleda jedino u transportu dize heder.
 
Šta je ovo, krv ti xebem...Malo preskače, malo gazi, vitla skoro da sama ovršu koliko se brzo okreću, slama na ogumke zahvaljujući klapni...Strašno. Nema kad da kipuje, kao prošlo leto neki deda kod Kneza kad smo radili, vozio Megu, prinos 6 t /ha a on uradi 2 hektara i ima pola bunkera od 4,5 tona... :haha: :haha: :haha:
 
Треба ми препорука за мајстора.У питању је New Holland TC 56,део исталације треба да се повеже.
 
Covek iz mog sela, rodjak. Dobar covek sto je najbitnije, i sto kaze MarkoSreta pokusace da ti resi problem za sto manje novce, lako je onima sto dodju i kazu kupi novo to, to i to i ja ti zamenim. Bio kod mene pre par nedelja bas smo pricali gde je sve bio, dogovarali se da zajedno idemo da gledamo neki traktor za mene. :) @Matic ako ga vidim pitacu ga kad planira kod tebe pa ako budem slobodan dolazim da vidim tu DF masinu! :D
 
Зваћу га да погледа.Вама колеге хвала пуно.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh