New Holland

Dvobrazni plug obrtač je ko stvoren za njega .trobrazni ne bi mogao uvek da radi lepo . Nije svaka godina kao ova da se ore lepo.a sto se tiče kompresora to su oni ugadili u agroglob ali jako su loseg kvaliteta creva za vazduh.malo malo menjam kako koji pukne.
 
Da li je taj model td5.75 4cil ili 3cil kao kod Case 70 i 80 modela? Da li je 3.2l motor ili 3.4l ili neki treci? Kakvo je ubrizgavanje, kako si zadovoljan sa 12x12 menjacem? Da li imas u 2.2 pa 2.3 brzini razmak od 3km/h ili je manji (7 i 10km/h na 1900-2000rpm)? Kako nosi 6r sejalicu?:ppozdrav:
 
Kod nas je jedan imao gadan problem sa tim dodatim kompresorom. Crko motor na kraju. Bio je na sreću u garanciji.
 
Motor je 4 cil 3.4l imas specificacije na sajtu agroglob. Menjac je ok ja nisam tolko zahtevan uvek nađem brzinu koja mi odgovara u radu, jedino mi se ne sviđa što nije brz .maks brzina je 35 km.a sto se tiče sejalice ja sejem sa 4rednom diskonosnom Cansa sejalicom i ide bez problema. Agria zitna puna bez problema , tako da i 6redna ne bi trebalo da bude nikakav problem.

- - - - - - - - - -

Kod nas je jedan imao gadan problem sa tim dodatim kompresorom. Crko motor na kraju. Bio je na sreću u garanciji.

Taj kompresor nije za nista vise steti nego sto koristi.
 
Plava boja u akciji, u pozadini prijateljev T6.175
2r55d2t.jpg
 
Poslednja izmena:
Barmac? Odma sam ti pozno lokaciju


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Drage kolege
Imam ponudu za N.Holland TM155 2007.
Jel ima neko nekog iskustva sa njim? Kako se pokazao,itd... Mnogo će mi pomoći bilo koja informacija. Unapred zahvalan

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
 
Drage kolege
Imam ponudu za N.Holland TM155 2007.
Jel ima neko nekog iskustva sa njim? Kako se pokazao,itd... Mnogo će mi pomoći bilo koja informacija. Unapred zahvalan

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
Radio sam u jednoj firmi,jos uvek je tamo taj traktor,extra se dobro pokazao 4 brazde obrtaca,spremac6,5,teska drljaca 6,6m vukao je dve velike tehnostrojek po 12 13 tona sto vataju,cak smo mu stavljali i uske tockove pa isli u spartanje sa njim
 
Radio sam u jednoj firmi,jos uvek je tamo taj traktor,extra se dobro pokazao 4 brazde obrtaca,spremac6,5,teska drljaca 6,6m vukao je dve velike tehnostrojek po 12 13 tona sto vataju,cak smo mu stavljali i uske tockove pa isli u spartanje sa njim
Ovaj sam video u Almex-u. Baš me privukao. Videćemo.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
 
Daj jos malo podataka o traktoru, koji menjac, koliko rh itd.
Ja sam imao TM125 kupljen nov 2001 prodat pre 3 godine sa nekih 4600 rh. Klasika sestak motor, 7,5l kao na tom TM155, gabaritno su tu. Menjac je bio dual command 24x24, skroz ok sa dobrim rasporedom brzina. Sa motorom nikad nisam imao problema, samo redovno menjanje ulja na svakih 300 rh. Koriscen je za teze radove, oranje, gruberisanje, tanjiranje, priprema. Jeste da nije napravio neke prevelike sate ali o TM seriji i tom modelu sto sam imao u toj opremi mogu da kazem jedino reci hvale a prodat je samo zbog potrebe za vecim traktorom.
Odgovor na post #1488 kolege Goran 2610. Zaboravio sam citirati.
 
@Murtin
Prva brazda ti ide duboko ili mi se cini? Pa na sastavu imas bregic.

Veruj mi da ne znam. Mislim da je najvise do trece brazde, posto nekad ne ide dovoljno duboko, i onda kad naiđe prva, nema toliko zemlje da pokrije nedostatak na onoj trećoj i tu bude bregić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh