Nerast za priplod

Ne mislim da sam nekakav stručnjak, ali mislim da je ok,takvog skoro istog imam i ja, križanac durok-pietren.Isto je 6 mj star i baš me zanima kakav će da bude....


Evo da postavim i ja svog Nerasta tezina oko 60Kg koji ce uskoro na test! :D ,kao mali se pokazao kao skakac,
vidjecemo kako ce se pokazati!! Molim za misljenje strucnjaka!! >:
[/quote]
 
Evo jos jedan Nerast vrijedi pogledati, :D
s11emb.jpg

2vmizo7.jpg
 
1z6a14i.jpg

Post je spojen: [time]1290247271[/time]
_________________________________________________
jorksir -landras
 
ima li tko iz HR da se hoće mijenjati za nerastiće? Ja imam križanca durok-pietren-Na kraju sam ostavio od matere mu sestre, a druge su podlegle kolinju, pa zbog krvi moram mijenjati.Zanima me ima li šta u ponudi??
 
zdravo jas sum nikola i imam 19 godini i sum od makedonija i imam mala farma za prasina imam okolu 13 krmaci i 1 nerest no mi treba sovet od vas nerezot sto go imam e star okolu 9 meseci i e nekade od 110 do 120 kg i e dobar skokac no ima osemeneto dosega 6 krmaci i pak baraat nerest t.e ne ostanuvaat sprasni pak mi treba sovet od vas vo so e problemot i inace nerezot od rasata pietren+joksir pozzz :D
 
Nerastica pietrena sto sam uzeo od Z.K. sam stavio u box sa nazimicom,silom prilika.Malac nesilazi sa nje,bukvalno po celi dan je na zadnjim nogama,a prednjim 'okacen' o nju.Da li moze da mu se nesto desi,prvenstveno sa zadnjim nogama?
 
sutra stize slika od mog dase pa da cujem sta mislite ! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1293124534[/time]
_________________________________________________
10wk1hk.jpg

eo ga dasa ima 8 meseci jedan od boljih koje sam imao do sad ! VELIKI JORKSIR VALJA LI ? :ppozdrav:
 
Ev
Post je spojen: [time]1293321955[/time]
_________________________________________________
wat0t4.jpg

Post je spojen: [time]1293347646[/time]
_________________________________________________
35lyoap.jpg

Post je spojen: [time]1293373115[/time]
_________________________________________________
Evo malo i od mene
 
jos je maloletan :haha:
Post je spojen: [time]1294944753[/time]
_________________________________________________
salim se ima 15 meseci i kupljen je na sajmu u kragujevcu prosle godine kao prase
 
Nazad
Vrh