Nemački šarci

Gledam slike ove,moram reci Lali,Sarci su lijepi nista im ne fali.vidim Sarka seta po kavezu bosa,Ko te lalo vise voli Sarka ili Sosa.
 
Postovani da li znate gde mogu da kupe nemacki sarci cisti iz uvoza Nemacka, cuo sam da ima u Kikindi neko ko donosi ali su cene astronomske za male zecice za koje ne znam ni kakvi ce biti molim vas za preporuku, hvala
 
Šta mislite?Da li su čistokrvni,ili ne?

Kupljeni su pre tri meseca na novosadskom sajmu kao čistokrvni,čisto me interesuje Vaše mišljenje.
 
Dali su čistokrvni,to ti može potvrditi samo prodavac-odgajivač.Ako znaš ime prodavca,reći ću ti šta si kupio,ovako naizgled su lepi,zdravi.
 
Nije uslikano iz najboljeg ugla, ali mi izgleda da su očni krugovi spojeni sa leptirom i obraznim tačkama, a to je teška greška.
 
Ne znam druže, ali meni i na ovim slikama obrazna tačka izgleda spojena sa očnim krugom. Na levom boku mu nisu loše tačke, s tim što ima par spojenih, ali na desnom boku manjka tačaka, vidim samo dve na slici, a mora biti minimum 3, ispod toga je teška greška, idealno je od 6 do 8.

Šarci su jako zajebani za ozbiljan odgoj, tu ima toliko stvari na koje treba paziti, da je to strašno. Bez 10 ženki nemoj ni da razmišljaš o ozbiljnom odgoju.
 
Za sada nemam nameru da proizvodim izložbene primerke.Nemam niti znanja,niti uslova.Čisto me je interesovalo da li su mi prodati mešanci kao čistokrvnog.Pege su mu ,znači,fuš,a uopšte,da li misliš da je mešanac?Imaš li mišljenje o crnoj ženki?
 
Pa,crna ženka ti je malo podhranjena i nije čistokrvna,kolko ja mogu da ocenim,nemoj da se ljutiš,ja je ne bi držao.Još jednom,bez ljutnje za kritike.:ppozdrav:
 
Ne da se ne ljutim ,nego sam ti zahvalan.Nauči me da i ja znam da prepoznam.Kako znaš da nije čista?Što se tiče uhranjenosti:baksuz NE JEDE.Ko za inat imam još jednu stariju crnu,prvi okot 11,a jede ko gandi.Mladunci su mi čemerno sitni.Da li bih mogao da ih poturim pod drugu da ih dohranjuje?Ta druga ima 8 ,tri dana mlađi,a 70% veći,jede ko prekrupač.
 
Neuredna dlaka,prevelike uši,ako još i ne jede,možda je i bolesna.Kako bi da poturiš pod ženku koja ima već 8 kom,to joj je sasvim dovoljno.A gandija u paprikaš.
 
Nazad
Vrh