Navigacija u poljoprivredi

Uopsteno. Fabricki farba samo kad je aktivan pilot.
Preklopljeno ofarba u jacu zelenu. Na primer sejes sa 4.2m (6r x 70cm) i ostane ti 3 reda do komsije da usejes. Pomeris se 3 reda u sebe i tih 2.1m preklopljenog ofarba u tamnije zeleno.
 
Mislim da Chc ne moze da farba ako nije ukljucen pilot. Bas sam trazio to u opcijama i ne nalazim. Neko je pitao PGain i onaj drugi gain. Kod mene su podesili 80-20 (mogu uslikati kad budem u traktoru) i to radi radnju. Ima tu jos stelovanja milion ko ima zivaca da se igra.
Može tako da farba, to me i muci.
 
AgOpen ima takođe.Namestiš se gde ti odgovara, klikneš i pomeri se AB linija, može u vožnji da se pomera, može dok stojiš...
 
Može,tako i ja prskam.Jedino prvo mora da se uključi autopilot,i onda kliknem na ikonu,tu uglavnom namestim da stoji 5 cm,i onda tokom prskanja pomerim 5cm levo desno.Imam široke gume i u knap ide u redovima pa često moram pomerati.Jedino što ne valja,kad god kliknem na autopilot to podešavanje se zatvori.Danas ću probati ispod volana da uključujem autopilot,možda će tako ostati stalno otvorena ta opcija pomeranja tokom vožnje
 
Gledao sam malo kanal Na YT od klipa koji je Grabik postavio, mislim da sam tamo video (ili nekom od linkova sa tih klipova) da koriste neki francuski kaster server (ako sam dobro ukapirao, ne znam ni reč mađarskog). Je l' može neka bazna stanica da šalje svoje podatke istovremeno na dva kaster servera? Pa ako jedan padne - tu je drugi?
 
Verovatno ćemo preći na Francuski jer ovaj u poslednje vreme često pada na po par minuta a danas veći deo dana nije radio.
 
Gledao sam malo kanal Na YT od klipa koji je Grabik postavio, mislim da sam tamo video (ili nekom od linkova sa tih klipova) da koriste neki francuski kaster server (ako sam dobro ukapirao, ne znam ni reč mađarskog). Je l' može neka bazna stanica da šalje svoje podatke istovremeno na dva kaster servera? Pa ako jedan padne - tu je drugi?
Isto kao i rtk2go ali je u Francuskoj centipede, problem je da francuzi ne sprehaju inglish :ROFLMAO: . A i nesto nisam upoznat ali mislim da ovi ne zive od usluge nego ih financiraju.
 
Još uvek se testiraju i isprobavaju alternativne varijante pa ćemo videti.Da li postoji neki problem ako se ide preko ip adrese umesto preko rtk2go?
 
Ja imam dva servera podignuta, i centipede i rtk2go, kad jedan zeza, dva klika prekacim na drugi i gas

Da ides preko public ip koristices lokalni (kucni net) koji je po meni ne pouzdan i placaces dodatno javnu adresu.I oprema ce ti trebati mozda druga .

Sa sim karticom radi bez greske.

Sent from my Mate 50 Pro
 
Nazad
Vrh