Naši naslednici i naslednice

Ziv,zdrav i veseo bio,roditelje pazio a zene mazio. u sreci i veselju nek mu Bog ispuni svaku zelju .Cestitke i od mene:ppozdrav:
 
tak7d2.jpg


Moj prvi unuk napunio godinu dana:bravo::osmeh:
 
Budite vi zivi i zdravi a deca ce se uvek i bez vas snaci.Ne preterujte sa zastitom dece i povladjivanjem jer cete od dece napraviti trutove i neradnike.Deca koja nisu valjana uglavnom poticu iz porodica koje su im davale sve na volju.Decu vaspitajte da vas postuju i da cene vas rad i trud.Cim stasaju za neki rad obavezno da ih ucite radu i poslu a kad vec dovoljno poodrastu neka se osamostaljuju a i vas neka pomazu kao sto ste vi njih hranili i brinuli se za njih.
 
@Pavle@Kakva je zaštita kad neko kaže da budu živi i zdravi .To su samo lepe želje kojima se i ja pridružujem.:ppozdrav:
 
@Pavle

Hvala druze na savetu i brizi za nasu decu i veruj mi da cemo se striktno pridrzavati tvojih strucnih saveta.:osmeh:
 
Neka su živi i zdravi ,odrastu kao i ovi moji završe škole ,sretno se udaju i ožene i živie u srećnim vremenima.
o9fg3a.jpg
 
Nije me bilo na forumu par dana,jer nisam imao vremena u četvrtak sam dobio sina.
Slavilo se pa se nije stiglo na forum :osmeh: a tek sam sad dosao sebi.
 
Nazad
Vrh