MTZ Belarus

img201412302159481.jpg
Poklon od supruge za Novu Godinu... :)
 
Nisam znao da se ovo radi i na traktorima:sta: Video sam na snimcima da je Fendt imao podesavanje ugla prednjih tockova na traktorima, ali nivelaciju celog traktora nisam nigde video. Ovakav sistem bi bio koristan u oranju, a na kombajnima se primenjuje vec mnoogo godina. Traktor ne bi bio pod nagibom, a tockovi bi grabili vecu povrsinu tla i imali bi bilju trakciju
 
Druze pankin kod tebe da je ovakva zemlja i uzbrdica ti sigurno ne bi bio seljak... Zanimljivi ste kada smanjite dubinu oranja na 15 cm i udjete u peskovitu zemlju i pricate posle kojom brzinom orete... Tako je grunt,kad je pun skace kao luda,na polovini se umiri za duplo,a kada prestane da skace onda je rezervoar sa 20ak litara... :)
 
Druze pankin kod tebe da je ovakva zemlja i uzbrdica ti sigurno ne bi bio seljak... Zanimljivi ste kada smanjite dubinu oranja na 15 cm i udjete u peskovitu zemlju i pricate posle kojom brzinom orete... Tako je grunt,kad je pun skace kao luda,na polovini se umiri za duplo,a kada prestane da skace onda je rezervoar sa 20ak litara... :)
Ovako kolega nit je pjeskovita zemlja nit je sva u ravnici a još manje je na 15 cm dubine ,imam na nekim njivama priličnih uzbrdica zemlja je mahom ritska crnica a ja ni ne ugarim ispod 25 cm
 
Poznavaoci MTZ-a jedno pitanje koja je i u cemu razlika izmedju MTZ82,1 i MTZ820 eurolux?Znam da negde sigurno ima ali evo celi dan listam nikako da nadjem medju ovih 900 strana pitao sam u agropanonci oni neznaju dali mi neki broj telefona da nazovem ali se niko nejavlja.
 
Poznavaoci MTZ-a jedno pitanje koja je i u cemu razlika izmedju MTZ82,1 i MTZ820 eurolux?Znam da negde sigurno ima ali evo celi dan listam nikako da nadjem medju ovih 900 strana pitao sam u agropanonci oni neznaju dali mi neki broj telefona da nazovem ali se niko nejavlja.

82.1 nema donju poteznicu fabricki, ali nema ni stub volana, nego kao 820 orbitrol i cilindar ostalo bi trebalo da je isto
pardon sad vidim da se pita za eurolux
 
Nazad
Vrh