MTZ Belarus

1025 ima poluosovinu poput 820 i idu isti lezajevi 6217 i semering 80x105,na 1221 je poluosovina drugacija,ima drugaciji sistem pomeranja zadnje glavcine i unutrasnji lezaj je isti 6217 a spoljnji je 7218A i semering 90X120

Znaci da ima jaci lezaj na kraju trube. I poluosovina je 1 cm deblja. To za glavcine sam znao, tj video.
 
Zato i pitam! Pomislio sam da si imao neka iskustva sa tim traktorom ili jos bolje menjacem.
 
nemogu puno da ga kudim jer ga nemam al meni se licno nesvidja raspored i broj brzina kao i jednu lamelu sto ima za razliku od 1025 koji ima dve lamele,dobra strana mu je hidraulika kao na 1221
 
Meni se jos ne svidja kardan prednje vuce. Mnogo bolje je reseno kod 1025. I bucniji je mnogo vise nego 1025. Potpisujem za hidraulik i svidja mi se kabina sa izbacenim filterom.
 
kabine su iste a filter je nesto drugo,to se lako prepravi ako ti to bode oci..............

- - - - - - - - - -

Meni se jos ne svidja kardan prednje vuce. Mnogo bolje je reseno kod 1025. I bucniji je mnogo vise nego 1025. Potpisujem za hidraulik i svidja mi se kabina sa izbacenim filterom.

oceli to biti nekog pazara..........
 
kabine su iste a filter je nesto drugo,to se lako prepravi ako ti to bode oci..............

- - - - - - - - - -



oceli to biti nekog pazara..........

Mislio sam na krov kabine
attachment.php


Nema pazara nego samo komentarisem.
Slika nije moja...valjda se nece niko naljutiti sto sam je pozajmio.
 
nemogu puno da ga kudim jer ga nemam al meni se licno nesvidja raspored i broj brzina kao i jednu lamelu sto ima za razliku od 1025 koji ima dve lamele,dobra strana mu je hidraulika kao na 1221
Kad kažete bolja hidraulika jer mislite na monoblok hidrauliku, a što se tiče rasporeda brzina slažem se sa vašom konstatacijom.
 
Kad kažete bolja hidraulika jer mislite na monoblok hidrauliku, a što se tiče rasporeda brzina slažem se sa vašom konstatacijom.

sto bi rekno balasevic "ja samo pricam onako kako cujem i ako su lagali mene........"i to od ljudi koji ih poseduju(sto se tice rasporeda brzina),a i samom mi je jasno kad pogledam tabelu sa brzinama na desnom staklu,u mom kraju ima dosta nezadovoljnih ljudi sa menjacem kao na 920 952 1021,evo trenutno ima na prodaju jedan 952 RM star samo godinu dana,covek se razocarao,opet 1025 je dobar za radove u njivi tipa oranje spremiranje tanjiranje al je za transport.........,tako da po meni sve izmedji 892 i 1221 je nekako nekompletno,ovaj ima mono blok ovaj nema ovo onaj ima ono i sve tako neupareno,ako je nekom bitan model od 105ks sto se mene tice to bi bio model 892(sa tim menjacem) i da su napravili s dve lamele i monoblok i to bi bio neki komplet sto se tice hidraulike menjaca da moze i transport i da ima brzina za odabir u radu po njivi,a od 892 nije problem napraviti 105ks,mozda ce sad planuti ljubimci pomenutih modela ali za mene je rus 820,892 1221(mada ima i on svojih nesavrsenstava)...........
 
Kolega ima 952 i nije zadovoljan sa rasporedom brzina pri operacijama u polju. Inača moj 1025 ima monoblok hidraulik, u selu ih ima desetak komada i koliko sam upoznat nijedan nema tu hidrauliku. Što se tiče rasporeda brzina u polju je stvarno super velik izbor radnih brzina, jedino je malo nezgodno u transportu pošto nemože krenuti sa dve zmajevke prvom brzom nego mora iz trećeg ranga.
 
Nazad
Vrh