MTZ Belarus

U hidrauliku ide SAE 30 i ja mislim da stvarno nema potrebe za kvalitetnijim uljem ipak to ide po katalogu... Zasto ne zamenis tu napuklju cizmu??? Ima polovne da se nadju gomila.... :ppozdrav:

Ma nesto nisam imao "kad", cekam ponedeljak da mi ovi lopovi iz imleka plate mleko pa da malo iznenadim staljina.

zivislav Pravi si bajker čim si i sa rusa skinuo kabinu, jel to zbog onog "vetar u kosi":sta::haha:

Vise je bol u ledjima i vratu ​nego vetar u kosi, a i pregledniji mi je ovako, barem za ove poslove za koje meni treba.
 
Sace moj komsa Zivislav da pocne od njega da pravi Copera!!! Imace vako veliku prednju viljusku i auspuhe pozadi kao i dosta koze i torbe sa strane... :osmeh:

Dok ovako nesto ne napravim necu da se smirim :haha:
a.baa-Chopper-Tractor.jpg

jedino nemam ideju kako da mu resim prednju vucu :sta:

Ako ti se ne kupuje birac brzine, onda lepo odsrafi i navari na onu malu budzu da nemas toliko lufta:ppozdrav:
Tako ce na kraju i da mu bude, jebes kvar koji cekic, slajferica i svajs aparat ne moze da resi!
 
oćeš da ti slikam uputstvo za kardan .a mjenjač stegneš onaj šaraf di se spaja ručica mjenjača i smanjićeš loker upola
 
a kod tog traktora mi se najviše sviđa onaj otvor za benzinski alnaser i legendarni satovi sdelano v sssr
 
Hvala svima na cestitkama i naravno izvolite na :ppozdrav: domaci sok.Posle 20 g od kad smo prodali t 25 vracamo se na ruske masine.
Kameni jeste (bio)iz Adasevaca.
Maticu Pas nije uracunat u cenu.

- - - - - - - - - -

@CvejaPO
Srecno komsija, daj i neku sliku iz Bresnice, nemoj samo ove "sremacke".
Zivo cek da kupim film za foto preparat:osmeh:
 
Nazad
Vrh