MTZ Belarus

Ne treba posebno predstavljane jutros si prosao pored moje kuce bio si da probas trobrazni plug u dvoristu mi je crveni Belarus.Koliko kostaju 13,5-38?

nisam ih jos kupio, tamo sam cuo da imaju. Hteo sam da stavim od 52 zadnje posto su mi na njega dobre ali neznam da li smem da ne zeznem nesto. nemogu nigde da nadjem 15.5-38.
 
Moje su zadnje 13,6-38 a prednje jedna 7,50- 20 a druga 8,00-20 prednja vuca u oranju non stop ukljucena do sada nisam imao problema.
 
Sa jučerašnjeg druženja negde u Sremu snimljena egrela konja:
img0002.jpg

img0003.jpg
 
Da, nisam napisao da smo izvršili kontrolu ulja na kombajnima i jednom traktoru, ali rezultate sme da zna samo vlasnk mašina što ne znači da su bili loši čak šta više, ali dalje nesmem jer kao urednik humorističke redakcije i ovo je dovoljno.
 
@Matić Ja zivim jos blize tom gazdi, a nisam cuo da se ponovio, bas je nekako skrt na recima, moracemo ga malo kritikovati.
 
Ja gazdu nisam ni spomenuo i nisam rekao da ga poznajem i meni je rakao da se ponovio i sa čime se ponovio.
 
Vau ala je to mašinčina.Odmah sutra prodajem sve traktore i kupujem ovakvog plavog,definitivno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh