MTZ Belarus

Super, jako mi se sviđa.
Znam da nije pitanje za ovu temu.
Kako su uspijeli takvu gumu navuči na običnu felgu ?
Ja sam htio takve stavit i vuklanizer mi je rekao da se nemože navuči i da felga mora imati obruč.( prsten oko ruba )
 
nije puna blata,to je ravna guma 11/80/20 koja je inace sa kamiona-visine je kao i originalna 360/70/24,i koristice se u transportu i laksim radovima...jer nova original guma je 45000 RSD,pa vi vidite....a na 82 ide guma 8/20

Mislim da si ovo super odradio i da ce mnogi slediti tvoj primer :bravo:

Da li ta guma 8/20 pase na istu felnu na kojoj je standardna ruska guma 11.2/20? Tj da li je istih ili slicnih dimenzija, ako neko slucajno ukljuci prednju vucu, da se ne polomi kojesta?
 
Hvala na pohvalama!sutra cu izmeriti visinu tih guma sa prikolica,pa cu napisati koje su eventualne razlike u merama...
 
Ljudi gledam da uzmem za rusa 820 plug Landsberg ravnjak sa resetkastim glavama 3x30, visina 65. Da li neko ima takav plug i kako se pokazao? Molim za pomoc sta da radim?

---------- Poruka napisana u 14:05 ---------- Prethodna poruka je at 13:59 ----------

kako da ubacim sliku u ovu temu?
 
Uvijek sam se pitao odakle su Rusi maznuli ideju za onako uvrnuto upravljanje prednjim točkovima...

IH_Farmall_F-20-at_Bath-IMG_4915.jpg
 
Trebao bi za poznanike iz Bosne zadnju felgu za rusa 38 coli, pa bi molio ako neko ima neku informaciju da napiše. Upućeni su na vašar u Šidu i Rumi ali se oni boje da im to nije sigurno.
 
:haha: mislio sam gde je ugraditi,koja firma se bavi time? znam da agropanonka trazi 1500e za klimu- U KABINI :osmeh: ali nije li to malo puno?
 
Nazad
Vrh