MTZ Belarus

toshiba je napisao(la):
@kinez!!!
To je model covece, MODEL! Ti sve bukvalno shvatas??!!??
ma salim se :cao:
Post je spojen: [time]1298830871[/time]
_________________________________________________
Branko je napisao(la):
Može to lepo da se uradi.
Jedini problem je montaža i demotaža zbog mase.
ako imas prednju hidrouliku onda nema problema a rucno nedaj boze
 
Srdjan Teodorovic je napisao(la):
kolega VLADA77 koliko te je izneo nov 1021 ::novac:: ::novac:: ::novac:: stvrano extra izgleda.... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
izasao je na sajmu 25500,a sada je 27000 eura :cao:
2gsflu9.jpg
 
Kako bi bilo da se na kabinu stave maglenke od kola,one kockaste sa halogenkom h3?Kostaju 2 komada 1200 din.,a ruske 1000 din. komad,mada meni to slicno.
 
aca je napisao(la):
Kako bi bilo da se na kabinu stave maglenke od kola,one kockaste sa halogenkom h3?Kostaju 2 komada 1200 din.,a ruske 1000 din. komad,mada meni to slicno.
ne moze,od kola daju samo usku crticu svetlosti...a to ti ne znaci apsolutno nista.
 
srdjan7 je napisao(la):
aca je napisao(la):
Kako bi bilo da se na kabinu stave maglenke od kola,one kockaste sa halogenkom h3?Kostaju 2 komada 1200 din.,a ruske 1000 din. komad,mada meni to slicno.
ne moze,od kola daju samo usku crticu svetlosti...a to ti ne znaci apsolutno nista.
E,jbg.,ja mislio da prodjem jeftinije :DMoracu da narucim original :udri:
 
danger je napisao(la):
@Aca,gde ima original ruske za 1000 da i ja kupim
@KR,deda je pacijent :haha:
ja uzeo za 1400 (2 kom)ruski,metalni ali jedan bio bez onog dela gde podesavas ugao fara...dosao kuci,isprofilisao parce lima za 5 min i namontirao,sijaju ko nezdravi,samo njih i koristim u polju nocu,donje samo na poziciju zbog satova.
 
Ti navodno original ruski ja kupio dva metalna okrugla isti kao na mtz otpali posle nedelju dana oba sa ursuza,sva sreca nisu se razbila pa sam ih pojacao iznutra sa platnama,kupljeni Ruma vasar 800din kom :cao:
 
Preporučujem Wesem radne farove, plastične, okrugle, sa drškom gore i staklom na kockice, sa H3 sijalicom.
 
da se razumemo.....okrugli radni farovi(Fabricka ugradnja) originalni ima samo u AP,vasarska roba za 800-1000 din. je kineska,navodno na staklu pise FER a ostalo sve kineskooooooo a verovatno i staklo koje je sada nebitno,ako hocete da vam bude jasnije kupite i jedan i drugi pa malo pogledajte senilo,kvalitet fasunga za sijalicu(cak sijalica i nemoze da udje pa stoji ukrivo),nosac fara koji je Nikoli otpao,kukice koje drze staklo na original ima dve a na kopiji tri,cak negde ima i kopija sa dve,distantna caura pri stezanju pozicije fara nema na kineskom i mozes ga stezati dok nepukne a on stalno pada(zato je nikoli i otpao)i na kraju kvalitet svetlosti....e sad....nekom je puno dati par dinara vise za kvalitetnije...... :cao:
 
Nazad
Vrh