MTZ Belarus

Dukej nije sa obe noge zakoračio u klub al' zato ja jesam :haha: :D

@ Zeka

Mislim da je bilo u Građanskom oglasniku jedan oglas,neki tip iz Telečke (to ti je kod Sombora) je prodavao uvozne kabine novog tipa iz Mađarske.Mislim da im je cena bila oko 500 €.Probaću da nađem telefon.
 
nsnidza je napisao(la):
Prodaje jedan covek u ratkovu kabinu novi tip, neko je isao kod njega i pitao za cenu ja sam zaboravio ima u ranijim postovima, koliko sam ja video da je kabina ili skoro nova ili je nova, caku pakum. :haha:
mislim da traži 1300 e
 
Da pitao sam premestanje menjaca za novi tip kabine, jer jedan covek ovde u selu je stavio noviju kabinu na starog rusa ali nije premestao rucice menjaca.
Hvala na odgovoru... :ppozdrav:
 
koliko kosta velika kabina,kompletna da je?imam i staru 52-ku,motor od 82 -ke,pa bi na tu da stavim siroku kabinu.na 552 imam siroku,pa stalno nju vozim,samo zbog kabine :ppozdrav:
 
@robici ...... procitaj prethodnih 10-ak postova....ima tu i cena i gde ih ima.... ::namigivanje::
 
jedan covek kod nas stavio od johana orginal pase.po licitacijama se moze naci za oko 50000 din.4030 ili 4755 jd.
 
kanalas robert je napisao(la):
robici reci mi kolko ti trosi 552 u oranju po jutru
zavisi kakva je zemlja.kad je tesko oranje onda trosi oko 12l,sa trobraznim leopardom!a kad se lako ore onda oko 9,10 l.
 
danger je napisao(la):
29qjrqt.jpg
Ovakav grejač rashladne tečnosti danas u B.Topoli na vašaru 55 €. :ppozdrav:
 
Sta je to .nisam jos video ovako nesto .sta greje vodu da lakse pali ili
Post je spojen: [time]1268577142[/time]
_________________________________________________
radi na 12 v ili 220v
 
pozdrav. za koliko para se moze kupiti 820, 2000-2001god u dobrom stanju?
 
isidor je napisao(la):
Sta je to .nisam jos video ovako nesto .sta greje vodu da lakse pali ili
Post je spojen: [time]1268548342[/time]
_________________________________________________
radi na 12 v ili 220v

nisi pratio temu , bilo je rijeci o tome

radi na 220V
 
rujo je napisao(la):
pozdrav. za koliko para se moze kupiti 820, 2000-2001god u dobrom stanju?

Danas na vasaru u Backoj Topoli bio rus 820 za 9100 evra. Ofarbana sa novim gumama.
Post je spojen: [time]1268593199[/time]
_________________________________________________
ne znam koje je godiste.
 
Za 9100 prodat ili samo toliko ceni!
Taj sto ga prodaje nezna kolika je cena
novog sa subvencijom! :haha:
 
@ bewisa

Toliko ga je cenio.dok sam ja bio na vašaru nije prodat.Za njega je bila zakačena i jedna zmajevka nova,ofarbana.Nju je cenio 5800 €.Mislim da ni nju nije prodao.
 
hteo je covek puno zaradit na jednom vasaru :haha:al izgleda ne cita novine.u molu BERKO nova prikolica kosta oko 8500 evra od toga ti vracaju 30 % subvencije i za skoro istu cenu imas novu prikolicu.
 
Nazad
Vrh