MTZ Belarus

Potebna pomoć, danas ispod menjača od 82-jke vidim baru ulja, sagnem se ispod i vidim da na izlazu od prednje vuče ali sa zadnje strane ima velika rupa u pravcu osovine na koji se sa prednje strane kači kardan , tu ule izlazi, e sad šta je tu bilo ? imate li kakvu sliku iz radiničkog kataloga gde bih mogao da vidim šta tu sve fali ?
 
pa verovatno imaš li kakvu sliku ili skicu?

- - - - - - - - - -

kako je otpao jel moguce da su se svi šafovi odšrafili'
 
Pisem sa tableta pa ne mogu da otvorim.Kucaj na guglu katalog rezervnih delova za belarus.ima ga agropanonka pa pogledaj sta imas a sta ti fali.
 
Meni isto pustalo ulje na taj poklopac,e sad dal je imala gumica na poklopcu nisam siguran ja sam namazao poklopac silikonom namestio I suvo ko barut nepusta vise.
Tu gde ide poklopac imas maticu koja drzi osovinu,jedino je ona mogla da ispadne.
 
pozdrav drugari...ovako imam jedno pitanje kako su se pokazali 1020 over belorusi...tek sam sadd cuo za tu oznaku,znam za nase ove stand,,1025,1021 i dr.posto planram da se prinovim,e sad dali da uzmem 1025rm ili 1020 over...hvala unapred
 
Jel koristio neko ono sredstvo što se sipa u hladnjak da ne curi ,vredi li to nešto da ne ispadne još više štete nego koristi,ne curi puno za dan ispusti 2-3lit.
 
Poslednja izmena:
moj prijatelj se hvalio sa lukoilovim sredstvom za krpljenje hladnjaka i kaze da mu je odradilo exstra .
 
Jeste K2 mora da bude vruća voda 70 stepeni onda sipaš i voziš ga 15 minuta . završava poso sigurno .
 
97cfe38a60ab41e6be85937fd33121af.jpg
Drugari sta mislite o ovom rusu 1020over...prvi put vidim,ako moze neko da mi kaze dali je slican 1025...
 
Nazad
Vrh