MTZ Belarus

Probacu ali mislim da je ona odradila svoje :)

Poslato iz ravnoga Banata
 
Becejci poznaje li ko ovaj traktor gledam ga u oglasima ne deluje mi lose vidi se da je ocuva!

220650406a9e-800x600.jpg
 
Ne staj mi na muku ono je bila azdaja od traktora sada mi krivo sto sam je prodao.
Sta znam meni ovako sa slike deluje solidno slika je jedno,a stvarnost je drugo!
 
Verovatno je iz neke zadruge, kao i Ursuz pored njega, jedino što se vidi da su se potrudili da sve zavrnu na svoje mesto. Što kažeš slika je jedno, uživo je drugo a kad se upali....deseta priča. Doduše, najpovoljnija cena za veliku kabinu.
 
Covek je trgovac masinama a usput i obradjuje zemlju.Doobro pregledati traktor pre kupovine, mada i to ne znaci bas mnogo.

Kako se zove da nije Daneš ili tako nešto slično.Ja sam bio kod jednog takvog imao je dva tri rusa u avliji ,gledao sam jednog 82.1 nije hteo ni da ga upali ,okreno se i otišo...Od takvih više nikad ništa neću uzeti ni da mi poklone ne treba mi.
 
Nije,ovaj nije takav.Ok je covek.

Znam tog coveka-kada smo gledali traktor kod njega,bio je iz rada,radnik ga je doterao prljavog...videli smo ga tako,pa je na nase oci radnik detaljno oprao i tek onda nas pustio u traktor...obicno su to masine iz kombinata i prilicno neocuvane,ali covek lepo kaze ne garantujem za nista,gledaj i dogovaramo se.
 
Ko moze da garantuje za bilo koji traktor polovan?Ni ja za moje ne mogu garantovati nista,sve sto radi mora nekad i da se kvari,zar ne?Kada ce se kvar desiti to niko ne zna.Garancija je do kapije,dalje je problem onoga ko kupuje...
 
Samo ako je dovoljno jeftin sve se isplati..ja sam rusvaja uzeo od preprodavca..koliko je plaćen meni se isplatilo da mu radim remont menjaca i motora i da ga obujem za razliku u ceni koliko bi dao za domacinski traktor sa oglasa,a uz to sam imao srece pa ga nisam ni pipnuo 5 6 godina,jos nije bio ni slinav..a videlo se da se naradio posteno,cak se ispostavilo da i nije 82ka vec prepravljeni 552..najgore je da za polvan domacinski rusvaj das 12 do 15 hiljada i on procuri i pocne da se kvari,a niiko ne moze da ti garantuje da nece..za zapadnim je sve kocka jer su popravke skupe a za rusvaja je sve za tepsiju ribe..
 
Sta na osamdeset dvojku zabravljuje brzine da menjac ne ispada iz njih,cemu sluzi ona sipka sto je povezana sa kvacilom sa spoljne leve strane.Da se pohvalim danas ispao iz devetu brzu vuko sam praznu prikolicu,jel treba da menjam nesto u menjac ili se to steluje.
 
Nazad
Vrh