MTZ Belarus

Ljudi ja sam totalno nepismen što se tiče traktora i mehanike ajde objasnite mi šta mu to dođe monoblok,eurolux,euro 2 interkuler??
Hvala
 
Mislim da je ovako.Ako nije neka me iskusniji isprave. :ppozdrav:
Euroluks - ojacana sasija tegovi 450 kg napred
Monoblok - pojacana hidraulika
Euro 2 interkuler - motor EURO 2 jaci za 5-6 konja

dw5g8j.jpg


Ja sam se interesovao za ovaj
 
Eurolux = siroke gume, jaca sasija, tegovi 450 kg...
Monoblok nije pojacan hidraulik vec hidraulik potpuno drukcije konstrukcije sa dva podizna cilindra. Dovoljno je reci da je u pitanju BOSCH MHR :D
@bata
Ako dobro vidim to je 1021.3, i ja sam zainteresovan za njega :D
 
e momci zasto nebi onakvu kabinu sa slike onaj belarus 1523.3 kako li vec ? ja mislim da je razlika u cijeni max 1500 eura...em bolja kabina i veća preglednost ?
 
@ Lala iz Banata,hvala na ispravci. :cao: Jeste 1021.3.Najvise sam isao da vidim razliku izmedju 1021.3 i 1221.1021.3 je puno pregledniji i lepsi od 1221.Mislim da je solidan traktor koji bi zadovoljio moje potrbe.
 
1021.3 diferencijal od 1221, menjac 14/4, zadnje gume 16/9x38 , tezina 4678 kg, brzina 36,6 km/h, rezervoar 150 litara, obrtni moment 440 N.m.
1025.3 je malo duzi i uzi od 1021.3, menjac 16/8 zadnje gume 18/4x34 tezina 4665kg, brzina 35 km/h, rezervoar 170 litara, obrtni moment 385 N.m.
 
ljudi stvarno nema smisla da se u temi BELARUS vode rasprave oko kreditiranja i povracaja odredjenih novaca
svaka cast vi pominjete i rusa u toj cijeloj prici ali mislim da takvoj raspravi nije mjesto ovdje , posto ima nas koji smo iz drugih zemalja pa tako da meni licno nista ne znaci dal je rus jeftiniji ili ne

ja bih predlozio da se napravi jedna nova tema sa imenom koji dolikuje raspravi o uslovima kupovine traktora
i da se ovih desetak stranica unazad prebaci tamo , cak ce i vama koji raspravljate o tome biti preglednije :ppozdrav:
 
nikola94 je napisao(la):
dali moze neko da mi kaze kakav je rus 1221 (potrosnja,snaga,kabina.....) ako je dobar toliko koliko ga hvale :D idem da doteram pa da :ppozdrav: :ppozdrav:
Traktor je vise nego odlican.Ja sam ga kupio letos i nazalost ne mogu da ostvarim povracaj
tih 30% ::jako_besan::
 
1221.2 sa pdv i subvencijom ce biti 21.993e,naravno ako bude subvencije,danas bio i imam cenovnik al nemam kako da ga okacim,ono sto je zanimljivo da do kraja maja meseca garancija vazi 2 godine a posle opet 6 meseci,veoma sam se zagrejao :D
 
savoris je napisao(la):
ljudi stvarno nema smisla da se u temi BELARUS vode rasprave oko kreditiranja i povracaja odredjenih novaca
svaka cast vi pominjete i rusa u toj cijeloj prici ali mislim da takvoj raspravi nije mjesto ovdje , posto ima nas koji smo iz drugih zemalja pa tako da meni licno nista ne znaci dal je rus jeftiniji ili ne

ja bih predlozio da se napravi jedna nova tema sa imenom koji dolikuje raspravi o uslovima kupovine traktora
i da se ovih desetak stranica unazad prebaci tamo , cak ce i vama koji raspravljate o tome biti preglednije :ppozdrav:

brate ove subvencije se odnose na beladuse.......zasto nema smisla da se ovde raspravlje o tome.....jednostavno nemoj citati ako te ne zanima.....stvarno ne razumem neke ljude.....nemoj ga tupiti bez potrebe.....
 
Nazad
Vrh