McCormick

@georgije
jel danas prodat jedan ovamo u moj kraj ili je samo bio na servis?
 
talianu je napisao(la):
gregorije 83 ,ajde i meni ako ti nije teško pošalji cene na pp do 130 ks sa recimo nekom osnovnom opremom. :ppozdrav:

Jel može ovde da postavi pa da vidimo i mi ostali? U svim temama ima poneki cenovnik.
 
gregorije83 je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
@georgije
jel danas prodat jedan ovamo u moj kraj ili je samo bio na servis?

neznam koji je, ali ije ni jedan danas prodat, bar ne da ja znam...
Reci mi da li je prodat jedan traktor od 200 ks ili 210 ks u mosorin pre 10 dana kao da sam Nikolica iz mosorina video usput kolima da ga vozi on je od vas pre par godina uzeo od 150 ks.
 
talianu je napisao(la):
Gregorije jel to cena sa PDV ili bez, cene koje si naveo u pređašnim postovima se odnose na konačne ili bez PDV-a. :cao:

sve su cene bez pdv-a
Post je spojen: [time]1292029012[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
@georgije
jel danas prodat jedan ovamo u moj kraj ili je samo bio na servis?

ne koliko ja znam, Gena ima mtx 150, mislim da nije to bio Gena

neznam koji je, ali ije ni jedan danas prodat, bar ne da ja znam...
Reci mi da li je prodat jedan traktor od 200 ks ili 210 ks u mosorin pre 10 dana kao da sam Nikolica iz mosorina video usput kolima da ga vozi on je od vas pre par godina uzeo od 150 ks.
 
Ok ja mislio Gena opet nesto doterao ::namigivanje::.Neko mi je rekao da je genin traktor kvalitetniji od ovih sto nemaju crvenu sasiju kao njegov je original englez koliko ima istine u tome.Inace dobro se pokazao njegov mtx.
 
koji je najmanji traktor a da je 6 cilindara? jel na sve serije mogu da se dodatno nakace menjaci power shift ako sam dobro napisao,al znate na sta mislim.
 
McCormick koristi Iveco motore od sa 6 cilindara. Najslabiji je 115ks. Za menjac pitaj Georgija.
 
MC120 Power6, perkinsov motor, menajc je polu power shift, samo moram proveriti da li ima kao opcija pun power shift.
G max 115, takodje perkinsov motor, mislim da je kod ove serija menjac mehanicki i da ne ide drugaciji...
provericu sta jos imamo od tih manjih sestaka pa cu ti javiti.

2yjok0m.jpg


5bw5r4.jpg


e9dz41.jpg
 
Nazad
Vrh