Massey Ferguson

Masejac u službi ribolovaca...

IMAG0026.jpg
[/URL][/IMG]
Jel naterivas ribe sa njim :)


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
To je palica kojom menjas brzine 1-2 3-4 ikad guras rucicu od sebe menjas spori i brzi hod. Posto nigde nisam nasao neki prekidac mislim da on menja ili prebacuje brze i spore brzine. Na 4-oj slici ono duguljasto kao kajla to je magnetna plocica.

- - - - - - - - - -

To je palica kojom menjas brzine 1-2 3-4 ikad guras rucicu od sebe menjas spori i brzi hod. Posto nigde nisam nasao neki prekidac mislim da on menja ili prebacuje brze i spore brzine. Na 4-oj slici ono duguljasto kao kajla to je magnetna plocica.
 
Mozda od nigde. Imamo i mi viska zica. A mozda je i sa posude za pranje stakla.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Jel si palio strnjike ili duva na iber?

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
Mozda od nigde. Imamo i mi viska zica. A mozda je i sa posude za pranje stakla.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Strnjike sam palio ali je drugi traktor bio na njivi. Na iber duva ali mi je problem bio sto mi je ispalo njegovo crevo u ornju pa mi sve uslinavio motor. Posuda za tecnost je sa desne strane a ova buksna je sa leve gledano iz traktora.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Strnjike sam palio ali je drugi traktor bio na njivi. Na iber duva ali mi je problem bio sto mi je ispalo njegovo crevo u ornju pa mi sve uslinavio motor. Posuda za tecnost je sa desne strane a ova buksna je sa leve gledano iz traktora.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Kod mene je tu termodavac za glavu...
 
Nema tu sta da slikam,to ti je kao zuti sraf(mislim da je kljuc 19) uvrnut u glavu da meri temperaturu,iz njega izlazi jedna buksna i na nju navuces papucicu sa kablom sa tvoje slike.
 
Dali se mora skidati vodena pumpa da bi se skinula bospumpa na MF 6270 ili se moze skinuti kao na MTZ-82 bez otvaranja razvodne kutije sa prednje strane. Na prirubnici bospumpe ima jedna rupica kroz koju mi kad upalim traktor izbaci odredjenu kolicinu goriva. Mislim da je semering na pumpi pri kraju a ta rupica sluzi da gorivo nejde u karter motora.
 
Nazad
Vrh