Malina - berba i cena 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BUdimo svi,sto veci broj nas da bude u Arilju sutra,da dignemo bunu protiv dahija!!! Oni koji bas ne mogu da dodju,ok ali samo da znaju da se mi sami ne mozemo izboriti sa OGROMNOM bandom i za nas i za njih!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Like
Reagovanja: ari
Cudoh pricu da su hladnjace zatrpane malinom i da je potraznja nikakva. Dal se to mozda placa cena proslogodisnjeg miksa nase i poljske maline?
 
samo da se zahvalim octopodu sto je malo popustio...
a bilo je gupo banovati ljude koji ne mogu da gledaju pljacku
a I gglupoje da ovu temu otvaramo na fejsu ili tviteru..
 
У Овчињи(околина Бајине Баште) накупци са 200 скинули на 150,једино је у хладњачи уместо 195 вечерас 185 динара.
 
Druze broj nisam uspeo da nadjem sto se cene tice ovo su namerno i kod vas oborili pred sutrasnji sastanak veceras cujem stanic izjavio da vise od 180 din neda i to samo od 28 po toj ceni
 
Namerno su oborili cene.. najverovatnije planiraju da ubiju cenu i tamo gde je bila preko 200,pa kada izjednace da nam svima obore na 180. Logicno,zar ne?
 
Sto se tice cene od 180din imam neke jos nepotvrdjene informacije jos od pre par dana. Stanicu su ljudi koji izvoze njegovu malinu rekli da ako plati maline preko 180 din moze da gleda gde ce sa njima jer kila izvesti nece. Inace prema informacijama koje sam cuo Stanic je hteo da isplati sve kao i prosle godine po 207. Takodje pominjao se i presek oko 24-25 juna. Toliko od mene pozdrav
 
"ljudi koji izvoze njegovu malinu"?Čovek otkupi 800 vagona a ne izvozi lično?

Druze druze moras malo bolje da se informises. Stanic ti je tu samo posrednik. Pa zar mislis da u ovoj banana republici moze nesto da se uradi kako treba????? Mislis da Stanic ne moze da plati 20din vise i da ga niko ne smara. Kad ti ponudis toliku kolicinu maline mozes da je prodas kome hoces jos i da biras kipca. Neko mnogo jaci koci cenu vidis li da spustise i u valjevu na 150. Mislis da je to Stanic zahtevao od njih ili neko mnogo jaci u ovoj nasoj jadnoj drzavi.

Berry kod koga predajes malinu i ko ti je rekao to 180 pa 200 jer tako nesto nije dpslo do mene do sad a pricao sam sa dosta ljudi??? Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh