Mala škola voćarstva II- Kako orezati trešnju

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
4.023
Lokacija
Krčedin
Snimili smo ovaj klip pre 14 dana, nisam stigao da objavim , nadam se da će ipak biti od pomoći onima koji žele da nauče samostalno da orežu trešnju. Još jednom hvala kolegi Shaletu i majstor Gonetu na pomoći u izradi ovog videa. Molim za komentare ljude sa iskustvom, ako nešto ne valja, šta treba ispraviti.
 
aj kad nece ovi iskusni ja cu polu iskusan. izvadio bih centralnu, lakse ce biti za berbu posle, vise bi osuncana bila i jos po neku iz prvog sprata bi skinuo. inace lepe tresnje
 
aj kad nece ovi iskusni ja cu polu iskusan. izvadio bih centralnu, lakse ce biti za berbu posle, vise bi osuncana bila i jos po neku iz prvog sprata bi skinuo. inace lepe tresnje
Da, to smo i mi pokušavali gde se moglo, ima gde je loše formirano stablo, nisu dobro širene grane i sad ima u sredini grana koja zaklanja osunčanost...
 
aj kad nece ovi iskusni ja cu polu iskusan. izvadio bih centralnu, lakse ce biti za berbu posle, vise bi osuncana bila i jos po neku iz prvog sprata bi skinuo. inace lepe tresnje

Hvala na komentaru. Kao što reče olalija, kako koje stablo je formirano, negde skoro da ima formirana vaza a ne piramida... Ali mi se trudomo da to sve bude piramida...
 
Nazad
Vrh