Mak

Skinut mak, oko 1000kg po jutru u ovoj "čistoći". Videćemo kad doradimo šta će vaga reći.
f2781e9812effaebcef5920f184f1adb.jpg


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Biće u Đurđinu. A moram ja da im budem drveni advokat jer niko od njih 5-6, koji su posejali, nije registrovan na forumu, koliko znam.
 
U Nadalju trocifren broj jutara.

Padina isto tako, ali su se oni patili sa nicanjem. Ali javiće se već oni da potvrde demantuju.

U S. Crnji isto zasejano trocifreno, ali im veći deo nije nikao kako treba pa je to poništeno.



Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
У Крчедину 100 јутара сигурно...
Сликаћу ови дана кад будем у пролазу
 
Zaboravio sam koliko ima u Đurđinu,ali tu je oko 100-ke.
Ili dobra potražnja ili dobra priča ovih koji su nagovorili ljude da seju....
 
Prošle godine je bila izuzetno dobra priča a dosta je i rodilo. Izvozio se mak samo tako, sad se uvozi jeftinije nego što smo prodavali.

Kod nas gde je baš suša fino odnela danak, mak i pšenica su izvukle stvar.


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
U Nadalju trocifren broj jutara.

Padina isto tako, ali su se oni patili sa nicanjem. Ali javiće se već oni da potvrde demantuju.

U S. Crnji isto zasejano trocifreno, ali im veći deo nije nikao kako treba pa je to poništeno.



Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Jeste bio je problem sa nicanjem otprilike oko 30% nije niklo kako treba al i pored toga i tu je trocifren broj jutara ostao i obecava bas lepo a stose tice cene videce se sta ce biti za sad i to obecava
 
po meni oko 15%manje. napisi kolko je bilo.....nas jos mora cekati par dana ima jos poneki zelen...
 
Nazad
Vrh