Majstor Đura i (ne)održavanje kombajna

Jel to asocijacija na Balasevica?(A drugi organ nebi digli ni dinamitom.......) :D :D :osmeh: ::sretan pecaros:: Upecosamte!
 
e sine Cugi,to se od tebe nisam nadao,otvorio si ovu temu da se deca sprdaju sa sedom glavom,neka neka,umrece i moja mama pa neces dobiti strudle :osmeh:,ili bi trebalo da budem pocastvovan sto sam jedini clan koji ima svoju temu u kojoj moze da me z.....ko stigne :haha: :haha:
 
znaci jos metak pali samo treba meta?? ::pomoc:;
i nemoj puno da se qrcis ovo je za majstor djuru a ne za tebe ::vadjenje_repe:: ::vadjenje_repe:: jedino ako si se pronasao kao djura:haha: :haha: :haha:
 
Hteoh da prebacim u chat, ali bi se pomešali postovi jer ima istovremeno pisanih i tamo, pa reko da otvorim ovu u kojoj bi se prepucavali oko kombajna, a vi okrenuli na viagru, lako ću ja ovo zatvoriti.....
 
Nije ni cudo sto je veteran foruma kad na svaku glupost zna da izmiski vecu! U svakoj corbi mirodjija! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
nisam ja mirodjija,ja samo nalozim vatru :haha: :haha: :haha: :sjasi:

@micko budimo realni ti si za nekih mesec i jace natukao 370 postova,ja sam na sajtu puna 2 meseca vise od tebe,ako te zanima pogledaj statistiku pa ces videti ko ima vise "ucinka"po danu od nas dvojice :bravo: :bravo: :bravo: :cao:
 
Nisi mirodjija nego vegeta! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
A za pecarose znamo da imaju bujnu mastu!(da se fino izrazim) :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Kad sve saberes ispadne lazljivi zacin!
 
micko ja nisam ribar u mutnom,ako odem par puta sa drustvom sprdnje radi,a ti vidim razumes sve u sve i pecanje i zacine,neki pametan prizetko blago tvom tastu :osmeh: :osmeh: :osmeh: :haha: :haha: :haha:
 
E jbg kad volim svoj stomak pa volim da kuvam(narocito kotlic za drustvo) A kao klinac sam voleo da pecam samo sam ja izrastao iz toga za razliku od nekih! :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh