Majice poljoinfo

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.370
Lokacija
Apatin
Kako je najzad u Srbiji pokrenut servis PoD, što omogućava štampu na zahtev to smo iskorisatili za pokretanje štampe majica koje će imati motiv poljoinfo foruma.

Ja konkretno dostavim predlog šta će se štampati na majicama, odaberem boju od ponuđenih i to dodam u "prodavnicu". Brendly radi izradu majica, štampu i slanje kupcima. Oni na osnovu toga formariju cenu, na koju ja dodajem svoju maržu. Za ovu prvu turu majica je ta marža dodatnih 50 dinara po komadu, a ostatak je cena koju naplaćuje Brendly.

https://poljoinfo-forum.shop.brendly.rs/shop/category/Sve

Ovo je beta projekat, pa će se još testirati, a ako se pokaže verovatno će se dodati još dva tipa majica.

Prva opcija za dodavanje su majice sa motivima ratarstva, stočarstva, vinogradarstva i sela uopšte i eventualno sa nekim šaljivim tekstom.

Druga opcija bi bile majice koje bi imale višu maržu i koje bi bile predviđene za one koji bi želeli da pomognu rad foruma. Ova opcija bi bila dostupna kraće vreme, sa jasnom oznakom "prijatelj foruma" i godinom.

Ovo sa majicama je samo manji propratni servis koji ide uz forum i ne treba očekivati neko njegovo preterano širenje u pogledu ponude. Za sad je tu ponuđeno samo malo boja, imaju atlet majice, kratke rukave, dukseve i dukseve sa kapuljačom. Nude samo štampu za sada, nadam se da će dodati i mogućnost da se logo odradi vezom što je dugotrajnije.

Ova tema je otvorena da čujem vaše predloge oko štampe majica ( a i ostalih stvari) sa oznakom poljoinfo foruma.
 
Dodata su dva nova modela majica u ponudu, a namenjeni su onima koji žele da pomognu rad foruma. Kad se od ukupne cene, koja je 6000 dinara odbiju troškovi koje uzima sam brendly, ostane dovoljno novca da se plati server za mesec dana. To je prilika za one koji misle da je poljoinfo forum korisna stvar, da pomognu njegov rad.

https://poljoinfo-forum.shop.brendly.rs/shop/category/Prijatelj foruma

U ponudi su majice koje imaju veliki i mali logo u nekoliko boja (koje se biraju na tačkicama ispod prikaza majice). Ova ponuda će biti dostupna ograničeno vreme, najverovatnije dva meseca, što je sasvim dovoljno za one koji žele da ih poruče.

logo za majice 2022.png

Na ideju za ovakve majice sam došao jer sam video da ih i druge zajednice na internetu imaju u ponudi. Kako je uplata donacija komplikovana u ovoj zemlji, ovo se pokazalo kao jedna od zanimljivijih opcija za to.

U osnovi su ovo iste majice kao i ostale koje se nalaze na brendly servisu u sekciji poljoinfo, jedino imaju drugačiji tekst koji se štampa uz logo i naravno znatno višu ocenu od redovnih,
poljoinfo majice.png

U planu su još neke ideje da se sprovedu sa nekim motivima koji bi naravno imali veze sa poljoprivredom, ali to će doći na red kad se nađe malo vremena.

Takođe me zanima šta vi mislite o ovim majicama, posebno me zanima šta kažu ljudi koji su ih poručili.
 
Poslednja izmena:
Prošla sezona majica "Prijatelj foruma" za 2022 godinu, sad u ponudi redovne do narednog leta.
 
Nazad
Vrh