Lucerka

Mi danas odradili 2,37 ha 570 malo kracih bala jer je bila vlaznija pa da nam nebi bile teske morali smo da skratimo bale.

16gmn7p.jpg
 
Najzad danas gotova lucerka,kolko dugo je kisla dobro i izgleda,ispresovano i utovareno 1450 bala

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam gotov danas sa detelinom, okosena pre 11-12 dana.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Pošto mi je ovo prva godina sa lucerkom i prvi otkos dvogodišnje lucerke, dobio sam oko 115 bala sa 3/4 jutra. Da li je to ok?
 
Kako se kod vas susi za dva tri dana?? Kod mene danas je pokosim prekosutra okrecem, dan posle okretanja sabiramo i uvece baliramo... Da li prskate necim ili sta vec???
 
Ne znam kakve temperture treba da budu ali kod mene 5 dana je neki minimum da se osusi.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Nece ona biti sutra bas kako treba suva. Ali, javljaju kisu tokom noci i u utorak, tako da nemam sta da cekam. Senjak je ionako skoro prazan, bice spakovane sa luftom, posoljene, i teraj.
Izbacio sam sliku stranicu-dve u nazad te parcele koja je sada pokosena. Lucerka je 100% cista, i bujna. Polegla je jos pre 3 nedelje, ali nikako nije moglo da se uvremeni za kosenje. Cekaj jos malo, cekaj jos malo, cekaj jos malo, i na kraju... Sada je kvalitet takav kakav je, ali ene, kud svi Turci, tu i mali Mujo.
 
Nazad
Vrh