lubenice i dinje

@Gale mašina je liga,svaka čast samo na ovoliko pocjepane folije mora doći zatrpavanje zemljom bez obzira na pripremu zemlje.
Bosserb priprema zemlje se odnosila na samu sadnicu i zatrpavanje nje,a što se tiče folije ja je ostavim tako,može se zatrpavati ali ja to neradim mislim da nije potrebno
 
Jingis setih se posle slika iz plastenika u svakom slucaju lepo. Ja danas bio rasadjivao neki paradajz i gledam bostan stvarno napreduje kao lud, vec udario u tunele i poceo da se krivi.Kad ti planiras da dizes tunele?
 
Jingis setih se posle slika iz plastenika u svakom slucaju lepo. Ja danas bio rasadjivao neki paradajz i gledam bostan stvarno napreduje kao lud, vec udario u tunele i poceo da se krivi.Kad ti planiras da dizes tunele?

Cim krene cvet. Nisam bio na njivi par dana zezao sam se oko rasadjivanja paprike...Sutra cu bas otici da vidim kako izgleda.
 
Juce otkrio...

2e5nn81.jpg

34dipzm.jpg
 
Mozda se nismo dobro razumeli. Jesi mislio na neko sredstvo za suzbijanje korova? Mi smo prskali pre sirenja najlona Treflan se cini mi se zove. Sad se starta i motika i to je to. Spartac je obican, ne specijalan...;)[/QUOTE]
Pa to me i interesuje,taj špartač da li je to onaj starinski konjski ili nekakav drugačiji.
 
[/QUOTE]
Pa to me i interesuje,taj špartač da li je to onaj starinski konjski ili nekakav drugačiji.[/QUOTE]

Nije starinski, za kukuruz samo sto se skidaju baterije i ima jos jedan sto upravlja na spartacu
 
Nazad
Vrh