LTZ

Ma to moze da prica samo onaj koji nije radio sa njim..Od svih traktora od 58hp,ima vise snage,sam njegov klip govori o njegovoj snazi,a on je 105mm,pa ti vidi...A,svaki ruski traktor izdrzava veci nagib od imt-a..nzm koliko je to bese tacno u procentima..Ali znam da ce se pre prevrnuti 558 nego t40,i ako je 558 nizi...

Koliko konja ima obican T-40 bez prednje a koliko sa prednjom??? Ja im iz sale kazem kad govore da je slab T-40 ja kazem pa uporedite ga sa IMT 549 pa da vidite ko je slab...:haha:
 
Koliko konja ima obican T-40 bez prednje a koliko sa prednjom??? Ja im iz sale kazem kad govore da je slab T-40 ja kazem pa uporedite ga sa IMT 549 pa da vidite ko je slab...:haha:
T40 bez prednje imas od 45ks do 58ks..
A,t40 dw valjda od 52 do 58ks,ali nisam siguran,sve zavisi od pumpe...
Nemoj ga brukati bre,svakih od ovih navedeni kida 558 cak i ovaj od 45ks,a kamoli 549...:bravo:
 
Pa on ima isti motor od Vladimirca samo sa 4 klipa... Zato mi se i svidja T-40 kao traktor jer imam Vladimirca i ne unistljiv je... Ali o T40 slabo znam (ne bi znao ni brzine) kad bi otisao da probam neki... :haha:
 
Da je malo para,kupiti ovakvog,izvaditi motor i prodati ga,a ubaciti motor od T 40 i traktor za sva vremena!:ppozdrav:
 
Video sam do sad isto godiste dva razlicita modeela od 68 ks i od 60 ks drugacija hauba maska itd.
 
Pa on ima isti motor od Vladimirca samo sa 4 klipa... Zato mi se i svidja T-40 kao traktor jer imam Vladimirca i ne unistljiv je... Ali o T40 slabo znam (ne bi znao ni brzine) kad bi otisao da probam neki... :haha:
Ma proste su ima 6x brze 6x spore i 6x rikverc i jedan normalan rikverc..Salta se levo i desno,a ne gore i dole..Navikne se covek..:D
 
Pa malo je zapetljanije nego na Vladimirca ili mi se samo cini jer sam na Vladimirca navikao... :osmeh:
 
Kakvih sve gluposti veceras necu cuti. Poredite T40 i 577 DV, i jos kazete da 577 tu nema sta traziti. A razlika je ogromna izmedju ta dva traktora. 577 je tezi, jaci motor nosi, i bez pomocne hidraulke ima vecu podiznu moc, brzi u transportu, sinhron brzine, rucno ukljucivanje prednje vuce (za nizbrdice), sire gume... Da ne bude da kudim T40 ali stvarno preteraste! jos ce mo ga porediti sa mtz 82:sta:, mada opet ce biti jaci. Mogu slobodno reci da sam ponosni vlasnik T40 Dv vec 14 godina i za njega imam samo reci hvale, ali nije ni on svemocan, ima i jacih traktora od njega. Evo jednog snimka kako se ponasa sa Zetorom 6245. Ako neko ceni T40 onda sam to ja, ali ajde da ne letimo u oblake.




 
a,koliko ltz 55a ima konja?

- - - - - - - - - -

attachment.php


Evo i moje mahine
 
attachment.php


- - - - - - - - - -

attachment.php


Nekako mi je ovaj moj siri,u odnosu na ostale u selu,nzm kako je to moguce...To sam zakljucio posto svima kraj blatobrana dolazi na polovinu tocka,a meni ne..Meni tek na jednu cetvrtinu,sto mu dodje da je siri za 15-ak cm...
 
Vladj kakav je ono t -40 na tvom snimku jel mu to fabricki dizajn ili modifikovani . Koje je to godiste ??
 
Nazad
Vrh